Жамбыл облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы әкімдігінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 112 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28268 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жамбыл облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) Жамбыл облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы №24 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3744 болып тіркелген);
2) Жамбыл облысы әкімдігінің "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Жамбыл облысы әкімдігінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 24 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2019 жылғы 11 маусымдағы №135 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4264 болып тіркелген).
2. "Жамбыл облысы әкімдігінің ветеринария басқармасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін.
2) осы қаулының Жамбыл облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін;
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жамбыл облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл облысының
әкімі Н. Нуржигитов

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Жамбылской области
Постановление акимата Жамбылской области от 23 мая 2022 года № 112. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28268
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Жамбылской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Жамбылской области "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" от 28 февраля 2018 года №24 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3744);
2) постановление акимата Жамбылской области "О внесении изменений в постановление акимата Жамбылской области от 28 февраля 2018 года № 24 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере ветеринарии" от 11 июня 2019 года №135 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4264).
2. Коммунальному государственному учреждению "Управление ветеринарии акимата Жамбылской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Жамбылской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жамбылской области Н. Нуржигитов