Қарқаралы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын айқындау және бекіту туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2022 жылғы 22 қарашадағы № 346 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қарашада № 30683 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабының 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығымен бекітілген Ішкі сауда қағидаларының 50-1-тармағына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Қарқаралы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қарқаралы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары айқындалсын және бекітілсін.
2. Қарқаралы ауданының әкімдігінің 2021 жылғы 24 ақпандағы № 93 "Қарқаралы ауданының аумағында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды анықтау туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6222 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарқаралы ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарқаралы ауданының әкімі Е. Құсайын
Қарқаралы ауданы
әкімдігінің
2022 жылғы 22
қарашадағы
№ 346
қаулысына қосымша
Қарқаралы ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары
Алып жатқан алаңы
Сауда қызметін жүзеге асыру кезеңі
Қызмет саласы
Жақын инфрақұрылым (тауарлардың ұқсас ассортименті сатылатын сауда объектілері, сондай-ақ қоғамдық тамақтану объектілері)
1
Қарқаралы қаласы, "Шапағат" дүкеніне қарама-қарсы, Қосыбаев көшесі 65а
400 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
2
Қарқаралы қаласы, "Қарқаралы" қонақ үйіне қарама-қарсы, Т. Әубәкіров көшесі 27
500 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
3
Қарқаралы қаласы, "Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Т. Әубәкіров көшесі 23
100 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
4
Қарқаралы қаласы, "Қарағанды облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Қарқаралы ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" Республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Ермеков көшесі 30
150 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
5

Об определении и утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Каркаралинского района
Постановление акимата Каркаралинского района Карагандинской области от 22 ноября 2022 года № 346. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2022 года № 30683
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", пунктом 50-1 Правил внутренней торговли, утвержденных приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат Каркаралинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить и утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каркаралинского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Каркаралинского района от 24 февраля 2021 года № 93 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Каркаралинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6222).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Каркаралинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Каркаралинского района Е. Құсайын
Приложение к постановлению
акимата Каркаралинского
района
от 22 ноября 2022 года
№ 346
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Каркаралинского района
Места размещения нестационарных торговых объектов
Занимаемая площадь
Период осуществления торговой деятельности
Сфера деятельности
Ближайшая инфраструктура (торговые объекты, в которых реализуется схожий ассортимент товаров, а также объекты общественного питания)
1
город Каркаралинск, напротив магазина "Шапагат", улица Косыбаева 65а
400 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
2
город Каркаралинск, напротив гостиницы "Каркаралы", улица Т.Аубакирова 27
500 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
3
город Каркаралинск, напротив здания Государственного учреждения "Аппарат акима Каркаралинского района Карагандинской области", улица Т.Аубакирова 23
100 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
4
город Каркаралинск, напротив здания Республиканского государственного учреждения "Управление государственных доходов по Каркаралинскому району Департамента государственных доходов по Карагандинской области", улица Ермекова 30
150 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
5

Қарағайлы кенті, 19 орам, № 1 үйдегі "В.Бекжанова" жеке кәсіпкері дәріханасының сол жағында
120 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
6
Қарағайлы кенті, 18 орам, "Салтанат" дүкеніне қарама-қарсы
80 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
7
Егіндібұлақ ауылы, "Қазпошта" акционерлік қоғамының аудандық пошта байланысы учаскесінің, ауылдық пошта байланысы бөлімшесінің ғимаратына қарама-қарсы, Мәди көшесі 9
60 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
8
Ынталы ауылдық округі, Ынталы ауылы, "Қарқаралы мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Ынталы ауылы клубының ғимаратына қарама-қарсы, Бейбітшілік көшесі 13
40 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
9
Қ. Аманжолов ауылдық округі, Талды ауылы, "Қарағайлы мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Талды ауылы клубының ғимаратына қарама-қарсы, Жамалиден көшесі 12
55 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
10
Қаршығалы ауылдық округі, Көктас ауылы, Салт үйі ғимаратына қарама-қарсы, Абай көшесі 37
80 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
11
Темірші ауылдық округі, Татан ауылы, "Алтын дән" дүкеніне қарама-қарсы, Орталық көшесі 10
47 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
12
Нығмет Нұрмақов ауылдық округі, Өсібай ауылы, "Егіндібұлақ мәдени-сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының Өсібай ауылы клубының ғимаратына қарама-қарсы, Ж. Елебеков көшесі 6/2
35 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
13
Н. Әбдіров ауылдық округі, Жарлы ауылы, жеке кәсіпкер А. Тойбеков дүкеніне қарама-қарсы, Машани көшесі 33
53 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
14
Тәттімбет ауылдық округі, Ақтасты ауылы, "Айнұр" дүкеніне қарама-қарсы, Қазыбек Би көшесі, 19
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
15
Қырғыз ауылдық округі, Бүркітті ауылы, "Қарқаралы ауданы Қырғыз ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі ғимаратының оң жағында, Тың көшесі 8
40 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
16
Қайнарбұлақ ауылдық округі, Аппаз ауылы, "Аппаз" шаруа қожалығы ғимаратына қарама-қарсы, А. Азиев көшесі 9/1
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ
17
Томар ауылдық округі, Томар ауылы, "Томар ауылының дәрігерлік амбулаториясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратына қарама-қарсы, Достық көшесі 9
20 шаршы метр
5 жыл
азық-түлік және азық-түлік емес тауарлар
жоқ

поселок Карагайлы, 19 квартал, слева от аптеки индивидуального предпринимателя "В.Бекжанова" в доме № 1
120 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
6
поселок Карагайлы, 18 квартал, напротив магазина "Салтанат"
80 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
7
село Егиндыбулак, напротив здания районного участка почтовой связи, сельского отделения почтовой связи Акционерного общества "Казпочта", улица Мади 9
60 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
8
Ынталинский сельский округ, село Ынталы, напротив здания клуба села Ынталы коммунального государственного казенного предприятия "Каркаралинский культурно-досуговый центр", улица Бейбитшилик 13
40 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
9
К.Аманжоловский сельский округ, село Талды, напротив здания клуба села Талды коммунального государственного казенного предприятия "Карагайлинский культурно-досуговый центр", улица Жамалидена 12
55 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
10
Каршыгалинский сельский округ, село Коктас, напротив здания Дом обрядов, улица Абая 37
80 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
11
Темиршинский сельский округ, село Татан, напротив магазина "Алтын дән", улица Орталык 10
47 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
12
Ныгмет Нурмаковский сельский округ, село Осибай, напротив здания клуба села Осибай коммунального государственного казенного предприятия "Егиндыбулакский культурно-досуговый центр", улица Ж.Елебекова 6/2
35 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
13
Н.Абдировский сельский округ, село Жарлы, напротив магазина индивидуального предпринимателя А.Тойбекова, улица Машани 33
53 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
14
Таттимбетовский сельский округ, село Актасты, напротив магазина "Айнур", улица Казыбек Би 19
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
15
Киргизский сельский округ, село Буркитты, справа от здания Государственного учреждения "Аппарат акима Киргизского сельского округа Каркаралинского района", улица Тын 8
40 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
16
Кайнарбулакский сельский округ, село Аппаз, напротив здания крестьянского хозяйства "Аппаз", улица А.Азиева 9/1
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует
17
Томарский сельский округ, село Томар, напротив здания коммунального государственного учреждения "Врачебная амбулатория села Томар", улица Достык 9
20 квадратных метра
5 лет
Продовольственные и непродовольственные товары
отсутствует