Карантинді тоқтату және Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 4 қарашадағы № 1 "Карантин белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 10 қаңтардағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 19 қантарда № 26534 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының Занының 27-бабына сәйкес және Қарқаралы ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2021 жылғы 13 желтоқсандағы № 06-05-02-16/705 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округінің Ақбұлақ ауылы аумағында мүйізді ірі қара малдарының арасында қарасан ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, карантин тоқтатылсын.
2. Қарағанды облысы Қарқаралы ауданы Угар ауылдық округі әкімінің "Карантин белгілеу туралы" 2021 жылғы 4 қарашадағы № 1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25026 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Угар ауылдық округінің әкімі Н. Кошкинбай

О снятии карантина и признании утратившим силу решения акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 1 "Об установлении карантина"
Решение акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 10 января 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2022 года № 26534
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Каркаралинского района № 06-05-02-16/705 от 13 декабря 2021 года, РЕШИЛ:
1. Снять карантин, установленный на территории села Акбулак Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области, в связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации заболевания эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Угарского сельского округа Каркаралинского района Карагандинской области от 4 ноября 2021 года № 1 "Об установлении карантина" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25026).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Угарского сельского округа Н. Кошкинбай