Озерный ауылдық округінің Озерное ауылының көшелерін қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Озерный ауылдық округінің әкімінің 2022 жылғы 26 қыркүйектегі № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі баскару туралы" Заңына сәйкес, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2021 жылғы 20 мамырдағы Қарағанды облысы әкімдігінің жаныңдағы облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Қарағанды облысы Осакаров ауданы Озерный ауылдық округінің Озерное ауылының көшелері:
Молодежная көшесін Жастар көшесіне;
Новая көшесі Болашақ көшесіне;
Озерная көшесі Ақкөл көшесіне;
Степная көшесі Сарыарқа көшесіне;
Школьная көшесі Сәкен Сейфуллин көшесіне;
Центральная көшесі Абай көшесіне;
Садовая көшесі Мұхтар Әуезов көшесіне;
Инкубаторная көшесі Достық көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Озерный ауылдық округінің әкімі А. Каспаков

О переименовании улиц села Озерное Озерного сельского округа
Решение акима Озерного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 26 сентября 2022 года № 2
Согласно подпункту 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села и на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Карагандинской области от 20 мая 2021 года РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Озерное Озерного сельского округа Осакаровского района Карагандинской области:
улицу Молодежная на улицу Жастар;
улицу Новая на улицу Болашақ;
улицу Озерная на улицу Ақкөл;
улицу Степная на улицу Сарыарқа;
улицу Школьная на улицу Сәкен Сейфуллин;
улицу Центральная на улицу Абай;
улицу Садовая на улицу Мұхтар Әуезов;
улицу Инкубаторная на улицу Достық.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Озерного сельского округа А. Каспаков