Маңғыстау облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы әкімдігінің 2022 жылғы 8 қыркүйектегі № 162 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 12 қыркүйекте № 29506 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Маңғыстау облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Маңғыстау облысы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) 2019 жылғы 26 тамыздағы № 189 "Жаңаөзен қаласының тұрғын үйге мұқтаж азаматтары және халықтың әлеуметтік жағынан осал топтары үшін Ақтау қаласында сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғынжайларды бөлу Қағидаларын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3980 болып тіркелген);
2) 2020 жылғы 2 қарашадағы № 197 "Маңғыстау облысы әкімдігінің 2019 жылғы 26 тамыздағы № 189 "Жаңаөзен қаласының тұрғын үйге мұқтаж және халықтың әлеуметтік жағынан осал топтарына жататын азаматтарына Ақтау қаласында сатып алу құқығынсыз жалға берілетін тұрғынжайларды бөлу Қағидаларын бекіту туралы" қаулысына өзгеріcтер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4339 болып тіркелген).
2. "Маңғыстау облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулының Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Маңғыстау облысы әкімінің міндетін атқарушы
Б. Орынбасаров

О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата Мангистауской области
Постановление акимата Мангистауской области от 8 сентября 2022 года № 162. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2022 года № 29506
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Мангистауской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Мангистауской области:
1) от 26 августа 2019 года № 189 "Об утверждении Правил распределения арендного жилья без права выкупа в городе Актау для нуждающихся в жилище граждан и социально уязвимым слоям населения города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3980);
2) от 2 ноября 2020 года № 197 "О внесении изменений в постановление акимата Мангистауской области от 26 августа 2019 года № 189 "Об утверждении Правил распределения арендного жилья без права выкупа в городе Актау для нуждающихся граждан и социально уязвимым слоям населения города Жанаозен" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4339).
2. Государственному учреждению "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Мангистауской области" обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима Мангистауской области
Б. Орынбасаров