Бейнеу ауданы әкімінің 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 "Сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Маңғыстау облысы Бейнеу ауданы әкімінің 2022 жылғы 9 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 9 қыркүйекте № 29484 болып тіркелді
ШЕШТIМ:
1. Бейнеу ауданы әкімінің "Сайлау учаскелерін құру туралы" 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 5 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3772 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасына:
№ 115, № 116, № 117 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 115 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Үстірт жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 1-20 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 1-26 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Әділ атындағы көшесінің № 1-27 үйлері, Тастемір атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 1-29 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 101-120 үйлері, М. Әуезов атындағы, Атақозы Батыр атындағы, Ә. Жангелдин атындағы, И. Сүйеубаев атындағы көшелерінің үйлері.
№ 116 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Ы. Алтынсарин атындағы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының № 38-41 көпқабатты үйлері, Қосай ата атындағы, Т. Айбергенов атындағы, Ер Қонай атындағы, Мәтжан Би атындағы, Ер Шабай атындағы, Т. Әлиев атындағы, А. Тілеуұлы атындағы, Н. Оңғалбаев атындағы, М. Бегенов атындағы, Н. Шыршығұлұлы атындағы, Ер Бегей атындағы, Б. Момышұлы атындағы, Ер Қармыс атындағы, А. Байтұрсынов атындағы, Е. Айшуақов атындағы, Сұлтан Бейбарыс атындағы, Қ. Боқанұлы атындағы, Төремұрат атындағы көшелерінің үйлері.
№ 117 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Ұлы Жібек Жолы көшесінің № 1-55 үйлері, Меңдіқұл Батыр атындағы көшесінің № 1-55 үйлері, Азан Балов атындағы, Оразмұхамед ахун атындағы, Қыдырша ата атындағы, Рсалы Батыр атындағы, Ақбөбек атындағы, Қайып Қорабайұлы атындағы көшелерінің үйлері, "Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Шекара қызметінің Маңғыстау облысы бойынша департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесі, Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "99116 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі.";

О внесении изменений и дополнений в решение акима Бейнеуского района от 27 декабря 2018 года № 5 "Об образовании избирательных участков"
Решение акима Бейнеуского района Мангистауской области от 9 сентября 2022 года № 2. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 сентября 2022 года № 29484
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Бейнеуского района "Об образовании избирательных участков" от 27 декабря 2018 года № 5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3772) следующие изменения и дополнения:
в приложение указанного решения:
избирательные участки № 115, № 116, № 117 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 115
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Устюрт" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-20 улицы имени Ахтан Керейулы, дома № 1-26 улицы имени Ерменбет Би, дома № 1-27 улицы имени Турманбет Батыра, дома № 1-27 улицы имени Адила, дома № 1-29 улицы имени Тастемира, дома № 1-29 улицы имени Турсына, дома № 101-120 улицы имени Досата, дома улиц имени М. Ауезова, имени Атакозы Батыра, имени А. Жангелдина, имени И. Суйеубаева села Бейнеу.
Избирательный участок № 116
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа имени Ы. Алтынсарина" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: многоэтажные дома № 38-41, дома улиц имени Косай ата, имени Т.Айбергенова, имени Ер Конай, имени Матжан Би, имени Ер Шабай, имени Т. Алиева, имени А. Тилеуулы, имени Н. Онгалбаева, имени М. Бегенова, имени Н. Шыршыгулулы, имени Ер Бегей, имени Б. Момышулы, имени Ер Кармыс, имени А. Байтурсынова, имени Е. Айшуакова, имени Султан Бейбарыса, имени К. Боканулы, имени Торемурат села Бейнеу.
Избирательный участок № 117
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-55 улицы Улы Жибек Жолы, дома № 1-55 улицы имени Мендикул Батыра, дома улиц имени Азан Балова, имени Оразмухамед ахуна, имени Кыдырша ата, имени Рсалы Батыра, имени Акбобек, имени Кайып Корабайулы села Бейнеу, республиканское государственное учреждение "Департамент Пограничной службы Комитета национальной безопасности Республики Казахстан по Мангистауской области", республиканское государственное учреждение "Войсковая часть 99116" Министерства обороны Республики Казахстан.";

№ 119, № 120 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 119 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 147-240 үйлері, Досат атындағы көшесінің № 1-100 үйлері, Есекмерген Батыр атындағы, Бекес Дәрментайұлы атындағы, Самалық Батыр атындағы, Шолтаман атындағы көшелерінің үйлері.
№ 120 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Б. Майлин атындағы көшесінің № 81-240 үйлері, Шоғы батыр атындағы, Қаржаубай Жылқыбаев атындағы, Тұрыш ата атындағы, Қарағайлы, Қосарқан, Қарақоға, Шахан көшелерінің үйлері.";
№ 122, № 123, № 124 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 122 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Сам жалпы білім беретін мекетеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 1-127 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 1-114 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 1-117 үйлері, Қалнияз ақын атындағы көшесінің үйлері.
№ 123 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу лицейі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Досан Тәжіұлы атындағы, Ж. Мыңбаев атындағы, Қ. Сыдықов атындағы, Ізтұрған Меңдіқұлов атындағы, И. Тайманов атындағы, М. Мәметова атындағы, Махамбет атындағы, Т. Әлниязұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 124 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Балуанияз атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 180-280 үйлері, Айрақты, Дағар, Жайылған, Манашы, Мұрын жырау атындағы, Уәлі, Сайқұдық, Опорная көшелерінің үйлері.";
№ 138, № 139, № 140 сайлау учаскелері жаңа редакцияда жазылсын:
"№ 138 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Жамбыл атындағы, Абай атындағы, Т. Тоқтаров атындағы, Ж. Аймауытов атындағы, Құрманғазы атындағы, Сәттіғұл атындағы, С. Қилыбайұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 139 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Күйкен" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.

избирательные участки № 119, № 120 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 119
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 147-240 улицы имени К. Сатбаева, дома № 1-100 улицы имени Досата, дома улиц имени Есекмерген Батыра, имени Бекес Дарментайулы, имени Самалык Батыра, имени Шолтамана села Бейнеу.
Избирательный участок № 120
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 81-240 улицы имени Б. Майлина, дома улиц имени Шогы батыра, имени Каржаубая Жылкыбаева имени Турыш ата, Карагайлы, Косарқан, Каракога, Шахан села Бейнеу.";
избирательные участки № 122, № 123, № 124 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 122
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Сам" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 1-127 улицы имени Амантурлы батыра, дома № 1-127 улицы имени Асау Батыра, дома № 1-114 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 1-117 улицы имени Балуанияз, дома улицы имени Калнияз акына села Бейнеу.
Избирательный участок № 123
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Бейнеуский лицей" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Досан Тажиулы, имени Ж. Мынбаева, имени К. Сыдыкова, имени Изтурган Мендикулова, имени И. Тайманова, имени М. Маметовой, имени Махамбет, имени Т. Алниязулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 124
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 180-280 улицы имени Балуанияз, дома № 180-280 улицы имени К. Токсанбайулы, дома № 180-280 улицы имени Амантурлы Батыра, дома № 180-280 улицы имени Асау Батыра, дома улиц Айракты, Дагар, Жайылган, Манашы, имени Мурын жырау, Уали, Сайкудык, Опорная села Бейнеу.";
избирательные участки № 138, № 139, № 140 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 138
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Жамбыла, имени Абая, имени Т. Токтарова, имени Ж. Аймауытова, имени Курмангазы, имени Саттигул, имени С. Килыбайулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 139
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Куйкен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.

Шекарасы: Бейнеу ауылының Ақтан Керейұлы атындағы көшесінің № 21-135 үйлері, Ерменбет Би атындағы көшесінің № 27-135 үйлері, Тұрманбет Батыр атындағы көшесінің № 28-135 үйлері, Тұрсын атындағы көшесінің № 30-135 үйлері, Шағырлы, Т. Қосжанұлы атындағы көшелерінің үйлері.
№ 140 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Манашы" бөбекжайы" жедел басқару құқығындағы мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Қ. Сәтбаев атындағы көшесінің № 87-146 үйлері, Т. Рысқұлов атындағы көшесінің № 81-241 үйлері, Асау Батыр атындағы көшесінің № 128-179 үйлері, Амантұрлы Батыр атындағы көшесінің № 128 – 179 үйлері, Қ. Тоқсанбайұлы атындағы көшесінің № 115-179 үйлері, Балуанияз атындағы көшесінің № 118-179 үйлері, Сүгір Бегендікұлы атындағы көшесінің үйлері.";
№ 141, № 142 сайлау учаскелерімен толықтырылсын:
"№ 141 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Атамекен жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Аспантай, Уәйіс Қайралапов атындағы, Әбдібек Жаманбаев атындағы, Бірлік, Білеулі, Белдеулі, Жезді, Достық, Ынтымақ, Рзаевтар атындағы көшелерінің үйлері.
№ 142 сайлау учаскесі
Орталығы: Маңғыстау облысының білім басқармасының Бейнеу ауданы бойынша білім бөлімінің "Бейнеу жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты.
Шекарасы: Бейнеу ауылының Абылай хан атындағы, Алатау, Әбілхайыр хан атындағы, Балқаш атындағы, Бопай ханым атындағы, Есенқазақ, Жайық, Жетісу, Каспий, Күйкен, Құсшы, Лабақ Батыр атындағы, Мұғалжар, Нарынқол, Сарыарқа, Теректі, Ұлытау, Хасан хазірет атындағы, Шаршы, Шүңкілдек, Қалмұрат Сабырбаев атындағы, Шерқала, Желтау, Қарабұлақ, Ұланақ көшелерінің үйлері.";
2. "Бейнеу ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі осы шешімнің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Бейнеу ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Бейнеу ауданының әкімі Б. Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бейнеу аудандық аумақтық
сайлау комиссиясы

Граница: дома № 21-135 улицы имени Ахтан Керейулы, дома № 27-135 улицы имени Ерменбет Би, дома № 28-135 улицы имени Турманбет Батыра, дома № 30-135 улицы имени Турсына, дома улиц Шагырлы, имени Т. Косжанулы села Бейнеу.
Избирательный участок № 140
Центр: здание государственного коммунального казенного предприятия на праве оперативного управления "Ясли-сад "Манашы" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома № 87-146 улицы имени К. Сатбаева, дома № 81-241 улицы имени Т. Рыскулова, дома № 128-179 улицы имени Асау Батыра, дома № 128-179 улицы имени Амантурлы Батыра, дома № 115-179 улицы имени К. Токсанбайулы, дома №118-179 улицы имени Балуанияз, дома улицы имени Сугир Бегендикулы села Бейнеу.";
дополнить избирательными участками № 141, № 142:
"Избирательный участок № 141
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Атамекен" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц Аспантай, имени Уайса Кайралапова, имени Абдибека Жаманбаева, Бирлик, Билеули, Белдеули, Жезди, Достык, Ынтымак, имени Рзаевых села Бейнеу.
Избирательный участок № 142
Центр: здание коммунального государственного учреждения "Общеобразовательная школа Бейнеу" Отдела образования по Бейнеускому району Управления образования Мангистауской области.
Граница: дома улиц имени Абылай хана, Алатау, имени Абилхайыр хана, имени Балхаш, имени Бопай ханума, Есенказак, Жайык, Жетису, Каспий, Куйкен, Кусшы, имени Лабак Батыра, Мугалжар, Нарынкол, Сарыарка, Теректи, Улытау, имени Хасан хазирета, Шаршы, Шункилдек, имени Калмурата Сабырбаева, Шеркала, Желтау, Карабулак, Уланак села Бейнеу.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Бейнеуского района" обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Бейнеуского района.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Бейнеуского района Б. Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Бейнеуская районная территориальная
избирательная комиссия