Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы "Ақсу қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 312/42 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 189/27 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 22 қыркүйекте № 29743 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Ақсу қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақсу қалалық мәслихатының 2019 жылғы 15 мамырдағы "Ақсу қаласының Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлеріне жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" № 312/42 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6378 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қалалық мәслихатының хатшысы М. Омаргалиев

О признании утратившим силу решения Аксуского городского маслихатаот 15 мая 2019 года № 312/42 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу"
Решение Аксуского городского маслихата Павлодарской области от 21 сентября 2022 года № 189/27. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 22 сентября 2022 года № 29743
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Аксуский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аксуского городского маслихатаот 15 мая 2019 года № 312/42 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единогоземельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения города Аксу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6378).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь Аксуского городского маслихата М. Омаргалиев