Шектеу іс- шараларын тоқтату және Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 мамырдағы № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 26 мамырда № 28232 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 - бабының 1 – тармағына сәйкес және Ақтоғай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық – санитариялық инспекторының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 2-02/85 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округінің Шілікті ауылы аумағында ірі қара малдың жұқпалы ринотрахеит ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақтоғай ауданы Жолболды ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 15 наурыздағы № 2 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 27216 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жолболды ауылдық округінің әкімі Х. Ахтанов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района от 15 марта 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района Павлодарской области от 20 мая 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 мая 2022 года № 28232
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Актогайского района от 29 апреля 2022 года № 2-02/85 РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Шиликты Жолболдинского сельского округа Актогайского района, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни инфекционный ринотрахеит крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жолболдинского сельского округа Актогайского района от 15 марта 2022 года № 2 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 27216).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жолболдинского сельского округа Х. Ахтанов