Шектеу іс-шараларын тоқтату және Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 шілдедегі № 14 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 18 шілдеде № 28832 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және Қызылқоға ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторы міндетін атқарушысының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 11-10/149 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Атырау облысы Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округінің Жангелдин ауылы аумағында ірі қара малдың вирустық диарея ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық іс-шаралардың жүргізілуіне байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Қызылқоға ауданы Жангелдин ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 11 ақпандағы № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26838 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жангелдин ауылдық округінің әкімі А. Багдаров

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района от 11 февраля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области от 11 июля 2022 года № 14. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 июля 2022 года № 28832
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления исполняющего обязанности главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кызылкогинского района от 24 мая 2022 года № 11-10/149, РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Жангелдин Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района Атырауской области, в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации болезни вирусной диареи крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Жангельдинского сельского округа Кызылкогинского района от 11 февраля 2022 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26838).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Жангелдинского сельского округа А. Багдаров