Мақтаарал ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Түркістан облысы Мақтаарал ауданы әкімінің 2022 жылғы 4 сәуірдегі № 229 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 11 сәуірде № 27520 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27- бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Мақтаарал ауданы әкімінің келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Мақтаарал ауданы әкімінің "Төтенше жағдай жариялау туралы" 2020 жылғы 2 мамырдағы № 7 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5589 болып тіркелген);
2) Мақтаарал ауданы әкімінің Мақтаарал ауданы әкімінің 2020 жылғы 2 мамырдағы № 7 "Төтенше жағдай жариялау туралы шешіміне" өзгерістер енгізу туралы" 2020 жылғы 14 мамырдағы № 8 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5619 болып тіркелген).
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал ауданының әкімі Б. Асанов

О признании утратившими силу некоторых решений акима Мактааральского района
Решение акима Мактааральского района Туркестанской области от 4 апреля 2022 года № 229. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 апреля 2022 года № 27520
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения акима Мактааральского района:
1) решение акима Мактааральского района "Об объявлении чрезвычайной ситуации" от 2 мая 2020 года № 7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5589);
2) решение акима Мактааральского района "О внесении изменения в решение акима Мактааральского района от 2 мая 2020 года № 2 "Об объявлении чрезвычайной ситуации" от 14 мая 2020 года № 8 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5619).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Мактааральского района Б. Асанов