Жетісай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-219-VI "Жетісай ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 20-129-VII шешiмi. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 31 мамырда № 28284 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 9-59-VIII шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 20.11.2023 № 9-59-VIII (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "Жетісай ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 41-219-VI (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6019 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгеріс енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген, Жетісай ауданының әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасында:
9-тармақтың 6) тармақшасы келесі жаңа редакцияда жазылсын:
"6) мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасы бойынша мүгедектерге қоларбамен қамтамасыз етуге:
серуендеуге арналған қоларбаға әлеуметтік көмектің шекті мөлшері 60 айлық есептік көрсеткіш;
бөлмеге арналған қоларбаға әлеуметтік көмектің шекті мөлшері 40 айлық есептік көрсеткіш;".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А. Утанов

О внесении изменения в решение Жетысайского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 41-219-VІ "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жетысайского района"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 27 мая 2022 года № 20-129-VII. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 мая 2022 года № 28284. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20 ноября 2023 года № 9-59-VIII
Сноска. Утратило силу решением Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 20.11.2023 № 9-59-VIII (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жетысайского района" от 31 декабря 2020 года № 41-219-VІ (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6019) следующее изменение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Жетысайского района, утвержденных вышеуказанным решением:
подпункт 6) пункта 9 изложить в следующей новой редакции:
"6) инвалидам по индивидуальной программе реабилитации инвалида по обеспечению инвалидными колясками:
на прогулочные инвалидные коляски, предельный размер социальной помощи 60 месячных расчетных показателей;
на комнатные инвалидные коляски, предельный размер социальной помощи 40 месячных расчетных показателей;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А. Утанов