Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 23 мамырдағы № 3 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 27 мамырда № 28252 болып тіркелді. Күші жойылды Абай облысы Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 17 тамыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Абай облысы Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округі әкімінің 17.08.2022 № 4 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 7) тармақшасына сәйкес, Бородулиха ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 327 ұсынысы негізінде ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха ауданы Құнарлы ауылдық округі Песчанка ауылының Юбилейная, Заречная, Степан Бурлаченко, Песчаная көшелері және Садовый тұйық көшесі аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруы пайда болуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі Г. Лазарев

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 мая 2022 года № 3. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 27 мая 2022 года № 28252. Утратило силу решением акима Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 17 августа 2022 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района области Абай от 17.08.2022 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Бородулихинского района от 6 мая 2022 года № 327, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на территории улиц Юбилейная, Заречная, Степан Бурлаченко, Песчаная и переулка Садовый села Песчанка Кунарлинского сельского округа Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа Г. Лазарев