Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Катонқарағай ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 4 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 13 шілдеде № 28793 болып тіркелді. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды-Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 20.09.2022 № 6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 7) тармақшасына, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылғы 1 шілдедегі № 137 ұсынысына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Катонқарағай ауылында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының пайда болуына байланысты шектеу іс - шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі К. Нурканов

Об установлении ограничительных мероприятий в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно-Казахстанской области
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 4. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 июля 2022 года № 28793. Утратило силу решением акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2022 года № 6
Сноска. Утратило силу решением акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 20.09.2022 № 6 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10 - 1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", представлением руководителя государственного учреждения "Катон - Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 1 июля 2022 года № 137, РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в селе Катон - Карагай Катон - Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области, в связи с возникновением болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского сельского округа К. Нурканов