Шектеу іс-шараларын тоқтату және "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Катонқарағай ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 6 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 23 қыркүйекте № 29783 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 - бабының 2 - тармағына, Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 - бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Катонқарағай аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының 2022 жылғы 5 қыркүйектегі № 172 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Катонқарағай ауылында ірі қара мал арасында бруцеллез ауруының ошағын жою бойынша ветеринарлық-санитарлық іс - шаралар кешенді аяқталуына байланысты шектеу іс- шаралары тоқтатылсын.
2. "Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округінің Катонқарағай ауылында шектеу іс - шараларын белгілеу туралы" Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданы Катонқарағай ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 12 шілдедегі № 4 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 28793 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4.Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Катонқарағай ауылдық округінің әкімі К. Нурканов

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Катон-Карагайского сельского округа Катон -Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Катон-Карагай Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области"
Решение акима Катон-Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 20 сентября 2022 года № 6. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 сентября 2022 года № 29783
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10 - 1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", на основании представления руководителя государственного учреждении "Катон-Карагайская районная территориальная инспекция комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 5 сентября 2022 года № 172, РЕШИЛ:
1. Снять установленные ограничительные мероприятия в связи с выполнением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации очагов болезни бруцеллеза среди крупного рогатого скота в селе Катон - Карагай Катон - Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно- Казахстанской области.
2. Признать утратившим силу решение акима Катон - Карагайского сельского округа Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 12 июля 2022 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Катон - Карагай Катон - Карагайского сельского округа Катон - Карагайского района Восточно - Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 28793).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Катон-Карагайского сельского округа К. Нурканов