Шектеу іс-шараларын тоқтату және Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 7 сәуірдегі № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 14 сәуірде № 27590 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес және Күршім ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2022 жылғы 25 наурыздағы № 366 ұсынысы негізінде, ШЕШТІМ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауыруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешені жүргізілуіне байланысты Күршім ауданы Балықшы ауылдық округіне қарасты Жолнұсқау ауылында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2021 жылғы 18 қарашадағы № 1 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 25240 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Балықшы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының Балықшы ауылдық округінің әкімі Е. Тлеубаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района от 18 ноября 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 7 апреля 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 14 апреля 2022 года № 27590
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Курчумского района от 25 марта 2022 года № 366 РЕШИЛ:
1.В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации очагов заболевания бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия в селе Жолнускау Балыкшинского сельского округа Курчумского района.
2.Признать утратившим силу решение акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района от 18 ноября 2021 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 25240).
3.Государственному учреждению "Аппарат акима Балыкшинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Балыкшинского сельского округа Курчумского района Е. Тлеубаев