Көшелерге атау беру туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 30 наурыздағы № 1 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 сәуірде № 27456 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабының 2-тармағына сәйкес, Қалғұты ауылдық округінің Ақши, Егіндібұлақ ауылдары тұрғындарының пікірін ескере отырып және Шығыс Қазақстан облыстық ономастикалық комиссиясының 2021 жылғы 11 маусымдағы қорытындысының негізінде, ШЕШТІМ:
1. Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округінің Ақши ауылындағы атаусыз көшесіне Ақжал көшесі деп атау берілсін.
2. Күршім ауданы Қалғұты ауылдық округінің Егіндібұлақ ауылындағы атаусыз көшесіне Аққайнар көшесі деп атау берілсін.
3. "Қалғұты ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданының Қалғұты ауылдық округінің әкімі Е. Мухтарханов

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Калгутинского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2022 года № 1. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 апреля 2022 года № 27456
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей сел Акши, Егиндибулак Калгутинского сельского округа и на основании заключения Восточно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 11 июня 2021 года, РЕШИЛ:
1. Присвоить наименование Ақжал безымянной улице села Акши Калгутинского сельского округа Курчумского района.
2. Присвоить наименование Аққайнар безымянной улице села Егиндибулак Калгутинского сельского округа Курчумского района.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Калгутинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Калгутинского сельского округа Курчумского района Е. Мухтарханов