Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы № 296 "Батыс Қазақстан облысы бойынша такси тұрақтарын ұйымдастыру және жабдықтау туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2022 жылғы 5 қазандағы № 207 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 6 қазанда № 30061 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 29 қарашадағы №296 "Батыс Қазақстан облысы бойынша такси тұрақтарын ұйымдастыру және жабдықтау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4997 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Батыс Қазақстан облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Батыс Қазақстан облысының әкімі Г. Искалиев

О признаний утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года № 296 "Об обеспечении организации и оборудовании стоянок такси по Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 5 октября 2022 года № 207. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2022 года № 30061
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 ноября 2017 года №296 "Об обеспечении организации и оборудовании стоянок такси по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №4997).
2. Государственному учреждению "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Западно-Казахстанской области" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Западно-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Западно-Казахстанской области Г. Искалиев