Қазақстан ауылдық округі әкімінің "Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 4 "Тасқала ауданының Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендерде аумақтарына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 2 маусымдағы № 6 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 7 шешімі. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2022 жылғы 4 мамырда № 27878 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, ШЕШТІМ:
1. Қазақстан ауылдық округі әкімінің "Тасқала ауданы Қазақстан ауылдық округі әкімінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 4 "Тасқала ауданының Қазақстан ауылдық округінің Атамекен, Молочная, Қалмақ шабын, Аяқ, Қисық сай елді мекендерде аумақтарына шектеу іс-шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринарлық режимін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 2 маусымдағы № 6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3562 болып тіркелген) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан ауылдық округінің әкімі А. Сарсенов

О признании утратившим силу решения акима Казахстанского сельского округа "О внесении изменений в решение акима Казахстанского аульного округа Таскалинского района от 30 апреля 2013 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского аульного округа Таскалинского района" от 2 июня 2014 года № 6
Решение акима Казахстанского сельского округа Таскалинского района Западно-Казахстанской области от 28 апреля 2022 года № 7. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 мая 2022 года № 27878
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Казахстанского сельского округа "О внесении изменений в решение акима Казахстанского аульного округа Таскалинского района от 30 апреля 2013 года № 4 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий на территории населенных пунктов Атамекен, Молочная, Калмак шабын, Аяк, Кисык сай Казахстанского аульного округа Таскалинского района" от 2 июня 2014 года № 6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №3562).
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Казахстанского сельского округа А. Сарсенов