2024-2026 жылдары субсидиялауға жататын Ақтөбе қаласының әлеуметтік маңызы бар автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2023 жылғы 13 желтоқсандағы № 85 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 желтоқсанда № 8466 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына, "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 12353 тіркелген) сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШТІ:

Об определении перечня социально значимых автомобильных сообщений города Актобе, подлежащих субсидированию в 2024-2026 годах
Решение Актюбинского областного маслихата от 13 декабря 2023 года № 85. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 20 декабря 2023 года № 8466
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года № 883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 12353), Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:

293 281 584
Ескертпе:
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің міндетін атқарушының "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" 2015 жылғы 25 тамыздағы № 883 бұйрығы
ММ – Мемлекеттік мекеме
АҚ – Акционерлік қоғамы
ШЖҚ МКК – Шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
ЖШС – Жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

293 281 584
Примечание:
Приказ исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" от 25 августа 2015 года № 883
ГУ – Государственное учреждение
АО – Акционерное общество
ГКП на ПХВ – Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения
ТОО – Товарищество с ограниченной ответственностью