Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 28 ақпандағы № 298 "Ақтөбе қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2023 жылғы 14 желтоқсандағы № 111 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 25 желтоқсанда № 8477 болып тіркелді
Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының "Ақтөбе қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібін айқындау туралы" 2018 жылғы 28 ақпандағы № 298 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-181 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешіммен айқындалған, Ақтөбе қаласының аз қамтамасыз етілген отбасыларына (азаматтарға) тұрғын үй көмегін көрсетудің мөлшерін және тәртібінде:
10-тармақтың 9)-тармақшасы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"9) Әлеуметтік тұрғыдан қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифінің көтерілуіне өтемақы төлеу "Әлеуметтік қорғалатын азаматтарға телекоммуникация қызметтерін көрсеткені үшін абоненттік төлемақы тарифтерінің өсуін өтеу мөлшерін айқындау және қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Цифрлық даму, инновациялар және аэроғарыш өнеркәсібі министрінің 2023 жылғы 28 шілдедегі № 295/НҚ (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 33200 болып тiркелген) бұйрығына сәйкес белгіленеді.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының төрағасы
А. Даржанова

О внесений изменения в решение маслихата города Актобе от 28 февраля 2018 года № 298 "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 14 декабря 2023 года № 111. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 декабря 2023 года № 8477
Маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе "Об определении размера и порядка оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Актобе" от 28 февраля 2018 года № 298 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-1-181) следующее изменение:
в Размере и порядке оказания жилищной помощи малообеспеченным семьям (гражданам) города Актобе, определенным вышеуказанным решением:
подпункт 9) пункта 10 изложить в новой редакции следующего содержания:
"9) Выплата компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникации социально защищаемым гражданам устанавливается в соответствии с Приказом Министра цифрового развития, инноваций и аэрокосмической промышленности Республики Казахстан от 28 июля 2023 года № 295/НК "Об определении размера и утверждении Правил компенсации повышения тарифов абонентской платы за оказание услуг телекоммуникаций социально защищаемым гражданам" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 33200).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата города Актобе А. Даржанова