Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" № 61 қаулысының күшi жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 138 қаулысы. Алматы облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 25 сәуірде № 5984-05 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 және 37-баптарына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес, Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 6 ақпандағы "Орта білім беру ұйымдарында психологиялық қызметтің жұмыс істеу қағидасын бекіту туралы" № 61 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3092 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны Алматы облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін облыс әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы облысының әкімі М. Султангазиев

О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 61 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования"
Постановление акимата Алматинской области от 21 апреля 2023 года № 138. Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 25 апреля 2023 года № 5984-05
В соответствии со статьями 27 и 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 06 февраля 2015 года № 61 "Об утверждении Правил деятельности психологической службы в организациях среднего образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3092).
2. Государственному учреждению "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Алматинской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Алматинской области М. Султангазиев