Луговой ауылының көшелерін қайта атау туралы
Жамбыл облысы Т.Рысқұлов ауданы Луговой ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 31 мамырдағы № 16 шешімі. Жамбыл облысы Әділет департаментінде 2023 жылғы 2 маусымда № 5034 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 35 бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жамбыл облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы қорытындысы негізінде және Луговой ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып, ШЕШТІМ:
1. Луговой ауылдық округінің Луговой ауылының төмендегі көшелері:
Степная көшесін Арай көшесіне;
2-я Луговская көшесін Ақсарай көшесіне;
Гостиница көшесін Байқоңыр көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Луговой ауылдық
округінің әкімі М. Сванов

О переименовании улиц села Луговое
Решение акима Луговского сельского округа района Т. Рыскулова Жамбылской области от 31 мая 2023 года № 16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 2 июня 2023 года № 5034
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстана "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Жамбылской области от 28 декабря 2022 года и учитывая мнения населения села Луговой РЕШИЛ:
1. Переименовать нижеследующие улицы села Луговое Луговского сельского округа:
улицу Степная на улицу Арай;
улицу 2-я Луговская на улицу Ақсарай;
улицу Гостиница на улицу Байқоңыр.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Луговского
сельского округа М. Сванов