Жезқазған қаласының әкімдігінің "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" 2019 жылғы 12 қыркүйектегі № 29/01 және "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" 2019 жылғы 26 қарашадағы № 37/01 қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Ұлытау облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2023 жылғы 14 қарашадағы № 38/02 қаулысы. Ұлытау облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 16 қарашада № 70-20 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 12 қыркүйектегі №29/01 "Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды және бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5477 болып тіркелген);
2) Жезқазған қаласының әкімдігінің 2019 жылғы 26 қарашадағы №37/01 "Жұмыс орындары квотасын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5544 болып тіркелген).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі К. Шайжанов

О признании утратившими силу постановлений акимата города Жезказган от 12 сентября 2019 года № 29/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освбожденных из мест лишения свободы" и от 26 ноября 2019 года № 37/01 "Об установлении квоты рабочих мест"
Постановление акимата города Жезказган области Ұлытау от 14 ноября 2023 года № 38/02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции области Ұлытау 16 ноября 2023 года № 70-20
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата города Жезказган от 12 сентября 2019 года №29/01 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации и лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5477);
2) постановление акимата города Жезказган от 26 ноября 2019 года №37/01 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5544).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Жезказган.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказгана К. Шайжанов