Ескелді ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жою туралы
Жетісу облысы Ескелді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-36 шешімі. Жетісу облысы Әділет департаментінде 2023 жылы 26 қыркүйекте № 61-19 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, сәйкес, Ескелді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қосымшаға сәйкес Ескелді аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ескелді аудандық мәслихатының төрағасы К. Сатанов
Ескелді аудандық мәслихаты 2023 жылғы 21 қыркүйектегі № 11-36 шешіміне қосымша
Ескелді аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылатын кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ескелді аудандық мәслихатының "Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін арттыру туралы" 2018 жылғы 28 қарашадағы № 40-245 (Алматы облысы Әділет департаментінде 2018 жылы 30 қарашада № 4916 болып тіркелді) шешімі;
2. Ескелді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы "Ескелді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 28 қарашадағы № 40-245 "Ескелді ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы 19-64 (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2021 жылы 9 желтоқсанда № 25691 болып тіркелді) шешімі;
3. Ескелді аудандық мәслихатының "Қарабұлақ кентінің жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 9-54 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2-9-53 болып тіркелген, 2008 жылдың 21 наурызында "Жетісу шұғыласы" газетінде жарияланған) шешімі;
4. Ескелді аудандық мәслихатының 2017 жылғы 12 сәуірдегі Ескелді аудандық мәслихатының 2008 жылғы 30 қаңтардағы "Қарабұлақ кентінің жерлерін аймақтарға бөлу сызбасын бекіту туралы" № 9-54 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 13-89 (Алматы облысы Әділет департаментінде 2017 жылы 11 мамырда № 4210 болып тіркелді) шешімі.

О признании утратившими силу некоторых решений Ескельдинского районного маслихата
Решение Ескельдинского районного маслихата области Жетісу от 21 сентября 2023 года № 11-36. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Жетісу 26 сентября 2023 года № 61-19
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", Ескельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Ескельдинского районного маслихата согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Ескельдинского районного маслихата К. Сатанов
Приложение к решению Ескельдинский районный маслихат от 21 сентября 2023 года № 11-36
Перечень некоторых решений Ескельдинского районного маслихата признаваемых утратившими силу
1. Решение Ескельдинского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району" от 28 ноября 2018 года № 40-245 (Зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 30 ноября 2018 года № 4916);
2. Решение Ескельдинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 28 ноября 2018 года № 40-245 "О повышении ставок земельного налога по Ескельдинскому району" от 2 декабря 2021 года № 19-64 (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 декабря 2021 года № 25691);
3. Решение Ескельдинского районного маслихата от 30 января 2008 года № 9-54 "Об утверждении схемы зонирования земель поселка Карабулак" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2-9-53, опубликован 21 марта 2008 года в газете "Жетысу шугыласы");
4. Решение Ескельдинского районного маслихата "О внесении изменений в решение Ескельдинского районного маслихата от 30 января 2008 года № 9-54 "Об утверждении схемы зонирования земель поселка Карабулак" от 12 апреля 2017 года № 13-89 (зарегистрировано Департаментом юстиции Алматинской области 11 мая 2017 года № 4210).