Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тарифті белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2023 жылғы 21 маусымдағы № 528/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 23 маусымда № 7359-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19-бабына, Қазақстан Республикасы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Павлодар облысы Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы Ақсу қаласының аумағында қалалық қатынастарда жолаушылар мен багажды тұрақты автомобильді тасымалдауға сараланған тариф келесі мөлшерде белгіленсін:
1) электронды төлем жүйесі арқылы, Интернет желісі және ұялы байланыс құрылғысы арқылы жол жүру үшін қолма-қол ақшасыз төлем кезінде 80 (сексен) теңге;
2) қолма-қол ақшамен төлем кезінде жол жүру үшін – 130 (жүз отыз) теңге.
2. Павлодар облысы Ақсу қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 27 ақпандағы № 93/3 "Ақсу қаласында жолаушылар мен багажды автомобильмен тұрақты тасымалдау тарифін белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5919 тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімінің орынбасары М.Б. Зеновқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақсу қаласының әкімі Н. Дюсимбинов
"Келісілді"
Ақсу қалалық мәслихатының төрағасы
М. Омарғалиев ___________
"___" __________ 2023 жылы

Об установлении дифференцированного тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аксу Павлодарской области
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 21 июня 2023 года № 528/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 23 июня 2023 года № 7359-14
В соответствии со статьей 19 Закона Республики Казахстан "Об автомобильном транспорте", статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат города Аксу Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дифференцированный тариф на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городском сообщении на территории города Аксу Павлодарской области в следующих размерах:
1) при безналичной оплате за проезд через систему электронной оплаты, включая посредством сети Интернет и устройств сотовой связи - 80 (восемьдесят) тенге;
2) при наличной оплате за проезд - 130 (сто тридцать) тенге.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 27 февраля 2018 года № 93/3 "Об установлении тарифа на регулярные автомобильные перевозки пассажиров и багажа в городе Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5919).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Аксу Зенова М. Б.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Аксу Н. Дюсимбинов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Аксуского  городского маслихата
М. Омаргалиев ___________
"___" __________ 2023 года