Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің 2023 жылғы 19 қазандағы № 02 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2023 жылғы 20 қазанда № 1743 болып тіркелді
ШЕШТІМ:
1. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің "Алматы қаласы Түрксіб ауданында сайлау учаскелерін құру туралы" 2019 жылғы 11 сәуірдегі № 01 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1539 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
1) № 442, 447, 449, 451, 452, 456, 522, 607 сайлау учаскелерінің шекаралары және № 422 сайлау учаскесінің орталығы осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес өзгертілсін;
2) осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес жаңадан ашылған № 644, 645, 646, 647 сайлау учаскелерімен толықтырылсын;
3) № 440 сайлау учаскесі алынып тасталсын.
2. Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппараты Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімді Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімі аппаратының интернет-ресурсында орналастырылды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы Түрксіб ауданы әкімінің аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Б. АКЖАРОВ
КЕЛІСІЛДІ:
Алматы қаласы аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы А. Қалықова
2023 жылғы 19 қазандағы № 02
Шешімге № 1 қосымша
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2019 жылғы
11 сәуірдегі
№ 01 шешіміне
қосымша
№ 442 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 84 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Нұрсая көшесі, 56)
Шекарасы: Заветная көшесі 68 үйден батысқа қарай Шацкий көшесі 4 үйге дейін, одан әрі солтүстікке қарай Земнухов көшесі 5 үйге дейін, шығысқа қарай Космодемьянская көшесі 20 үйге дейін, одан әрі оңтүстікке қарай Балқадиша көшесі 29 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Заветная көшесі 68 үйге дейін.
№ 447 сайлау учаскесі (орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№24 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Земнухов көшесі, 3/1)
Шекарасы: Бекмаханов көшесі мен Бурундай көшесінің қиылысынан солтүстікке қарай Бурундай көшесінің шығыс жағымен Сұлтан-Қарасу өзенінің қиылысына дейін, шығысқа қарай Спасская көшесі 68 үйге дейін, одан әрі оңтүстікке қарай Шмидт көшесі 131 үйге дейін, солтүстік жағы Орловская көшесі 26 үйге дейін, одан әрі Земнухов көшесі 5 үйге дейін, Земнухов көшесінің оңтүстік жағымен Шацкий көшесі 47 үйге дейін, оңтүстікке қарай Костромская көшесі 2б үйіне дейін, батысқа қарай Тренева көшесі 20 үйге дейін, одан әрі Бурундай және Бекмаханов көшелерінің қилысына дейін.

О внесении изменений и дополнений в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы"
Решение акима Турксибского района города Алматы от 19 октября 2023 года № 02. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 20 октября 2023 года № 1743
РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Турксибского района города Алматы от 11 апреля 2019 года № 01 "Об образовании избирательных участков по Турксибскому району города Алматы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1539) следующие изменения и дополнения:
в приложении к указанному решению:
1) изменить границы избирательных участков № 442, 447, 449, 451, 452, 456, 522, 607 и центр избирательного участка № 422 согласно приложению № 1 к настоящему решению;
2) дополнить вновь образованными избирательными участками № 644, 645, 646, 647, согласно приложению № 2 к настоящему решению;
3) избирательный участок № 440 исключить.
2. Аппарату акима Турксибского района города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции города Алматы;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Турксибского района города Алматы после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Турксибского района города Алматы.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Б. АКЖАРОВ
СОГЛАСОВАНО:
Председатель территориальной
избирательной комиссии города Алматы А. Калыкова
Приложение № 1
к решению акима
от 19 октября 2023 года № 02
Приложение
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01
Избирательный участок № 442 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 84", улица Нурсая, 56)
Границы: от дома 68 улицы Заветная на запад до дома 4 улицы Шацкого, далее на север до дома 5 улицы Земнухова, на восток до дома 20 улицы Космодемьянская, далее на юг до дома 29 улицы Балкадиша, далее на восток до дома 68 улицы Заветная.
Избирательный участок № 447 (центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 24", улица Земнухова, 3/1)
Границы: от пересечения улиц Бекмаханова и Бурундайская на север по восточной стороне улицы Бурундайская до речки Султанка, на восток до дома 68 улицы Спасская, далее на юг до дома 131 улицы Шмидта, по северной стороне до дома 26 улицы Орловская, далее до дома 5 улицы Земнухова, по южной стороне улицы Земнухова до дома 47 улицы Шацкого на юг до дома 2б улицы Костромская, на запад до дома 20 улицы Тренева, далее до пересечения улиц Бурундайская и Бекмаханова.

№ 449 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 76 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чехов көшесі, 15 үй)
Шекарасы: Жансүгіров көшесі 701 үйден солтүстікке қарай Ержанов көшесі 135 үйге дейін, шығысқа қарай Шолохов көшесі мен Чехов көшесіндегі 15 үйдің қиылысына дейін, оңтүстікке қарай Богатырская көшесі 1 үйге дейін, батысқа қарай Жансүгіров көшесі 701 үйге дейін.
№ 451 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 15 Алматы облыстық мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Чернышевский көшесі, 43)
Шекарасы: Жансүгіров көшесіндегі 649 үйдің оңтүстік жағынан Богатырская көшесі 1 үйге дейін, шығысқа қарай Сұлтан-Қарасу өзені арқылы Словацкий көшесі 2а үйіне дейін, оңтүстікке қарай Кассин көшесі 20 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай Буденный және Сейфуллин даңғылының қилысына дейін, Сейфуллин даңғылы, 49 үйден оңтүстікке қарай Палладин көшесі 5 үйге дейін, одан әрі батысқа қарай Жансүгіров көшесі 649 үйге дейін.
№ 452 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 83 гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Шолохова көшесі, 28)
Шекарасы: Шолохов көшесі мен Ақан сері көшесі 1 үйдің қиылысынан оңтүстікке қарай Молдағалиев көшесі 11 үйге дейін, Молдағалиев көшесінің солтүстік жағынан батысқа қарай Лев Толстой көшесі 12 үйге дейін, Лев Толстой көшесінің шығыс жағынан солтүстікке қарай Алматы-1 теміржол станциясына дейін, шығысқа қарай Заветная көшесі 55а үйге дейін, оңтүстікке қарай Шолохов көшесі мен Ақан сері көшесі 1 үйдің қиылысына дейін.
№ 456 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 6 оқушылар үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Сейфуллин даңғылы, 13)
Шекарасы: Шолохов көшесі мен Сейфуллин даңғылындағы саябақ қиылысынан оңтүстікке қарай "Теремки" тұрғын кешенінің 51 үйіне дейін, "Теремки" тұрғын кешенінің батыс жағымен солтүстікке қарай Чехов көшесі 11 үйге дейін, оның ішінде 20а,26,28,29,30,32,32а,34 жеке үйлерді қосқанда, одан әрі Шолохов көшесі мен Сейфуллин даңғылының қиылысына дейін.
№ 522 сайлау учаскесі (орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 28 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, "Жас Қанат" шағынауданы, 54/2 үй)
Шекарасы: Рысқұлов даңғылынан батысқа қарай Қайрат шағынауданының Сарыарқа көшесі мен "Парасат" тұрғын кешеніндегі 1/1 үйдің қилысына дейін, одан әрі Малая Алматинка өзені бойымен солтүстікке қарай Ақжамал көшесі 12 үйге дейін, шығысқа қарай Жаяу Мұса көшесі 137 үйге дейін, одан әрі оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылына дейін.
№ 607 сайлау учаскесі (орталығы: "№ 211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, "Қайрат" шағынауданы, 19-көше, 20/2 үй)

Избирательный участок № 449 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 76", улица Чехова, 15)
Границы: от дома 701 улицы Жансугурова на север до дома 135 улицы Ержанова, далее на восток до пересечения улицы Шолохова и дома 15 улицы Чехова, на юг до дома 1 улицы Богатырская, далее на запад до дома 701 улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 451 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Алматинская областная школа-интернат № 15", улица Чернышевского, 43)
Границы: от дома 649 улицы Жансугурова на юг до дома 1 улицы Богатырская, далее на восток через лог речки Султанка до дома 2а улицы Словацкого, на юг до дома 20 улицы Кассина, далее на восток до пересечения улиц Буденного и проспекта Сейфуллина, по проспекту Сейфуллина от дома 49 на юг до дома 5 улицы Палладина, далее на запад до дома 649 улицы Жансугурова.
Избирательный участок № 452 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Гимназия № 83", улица Шолохова, 28)
Границы: от пересечения улицы Шолохова и дома 1 улицы Акан Серы на юг до дома 11 улицы Молдагалиева, по северной стороне улицы Молдагалиева на запад до 12 дома улицы Льва Толстого, по восточной стороне улицы Льва Толстого на север по железнодорожной линии станции Алматы-1, на восток до 55а дома улицы Заветная, на юг до пересечения с домом 1 улицы Ахан Серы и улицы Шолохова.
Избирательный участок № 456 (центр: Государственное коммунальное казенное предприятие "Дом школьников № 6", проспект Сейфуллина, 13)
Границы: от пересечения улицы Шолохова и сквера по проспекту Сейфуллина на юг до дома 51 жилого комплекса "Теремки", по западной стороне жилого комплекса "Теремки" на север до дома 11 улицы Чехова включая частные дома 20а,26,28,29,30,32а,32,34 с выходом на улицу Шолохова, далее до пересечения проспекта Сейфуллина и улицы Шолохова.
Избирательный участок № 522 (центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 28", микрорайон "Жас Канат", дом 54/2)
Границы: от проспекта Рыскулова на запад до пересечения с улицей Сарыарка микрорайона "Кайрат" до дома 1/1 жилого комплекса "Парасат", далее вдоль речки Малая Алматинка на север до дома 12 улицы Акжамал, на восток до дома 137 улицы Жаяу Муса, далее на юг до проспекта Рыскулова.
Избирательный участок № 607 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211", микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2)

Шекарасы: Тараз көшесіндегі 58 үйіден солтүстікке қарай Бұқтырма көшесі 4/1 үйге дейін, одан әрі шығысқа қарай "Алтын сити" тұрғын үй кешенінің үйлерін қоса алғанда, Құлжа трактісіне дейін, одан әрі Құлжа трактісінің бойымен оңтүстікке қарай "Қайрат" шағынауданының "Жетісу" әмбебап базарына дейін, батысқа қарай 10-көшедегі 24 үйге дейін, одан әрі Сыбызғы көшесінің қилысына дейін, солтүстікке қарай Тараз көшесіне дейін, батысқа қарай Тараз көшесі, 58-үйге дейін.
№ 422 сайлау учаскесі (Орталығы: Шаруашылық жүргізу құқығындағы "№ 32 қалалық емхана" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Монтажный көшесі, 33)
Шекарасы: Майлин көшесінен Элеватор көшесі бойымен (солтүстік жағы) Қарасу өзеніне дейін, Қарасу өзені бойымен солтүстік-шығысқа қарай Димитров көшесі, № 78 үйге дейін, Димитров көшесі бойымен (екі жағы) Гете көшесі,
№ 354 үйге дейін. Гете көшесі, №№ 354-356 үйлер арасымен оңтүстік-батысқа қарай Алғабас көшесіне дейін, шығысқа қарай Физули көшесіне дейін, Физули көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Майлин көшесіне шығып, Майлин көшесі бойымен солтүстік-шығысқа қарай Монтажный көшесіне шығып (№№ 218, 220, 222, 224, 226 барлық үйлерді қосқанда). Монтажный көшесі бойымен оңтүстік-батысқа қарай Майлин көшесіне дейін, Майлин көшесі бойымен Элеватор көшесіне дейін, Ақбілек көшесіндегі барлық үйлерді қосқанда.
Шешімге № 2 қосымша
Алматы қаласы Түрксіб
ауданы әкімінің 2019 жылғы 11 сәуірдегі
№ 01 шешіміне
қосымша
№ 644 Сайлау учаскесі (орталығы: "№ 211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй)
Шекарасы: Ақжамал көшесіндегі 12 үйден батысқа қарай Малая Алматинка өзеніне дейін, одан әрі солтүстікке қарай Береке-2 көшесі 12 үйге дейін, шығысқа қарай 17 көшенің қиылысына дейін, оңтүстікке қарай Көрімдік көшесі, 18 үйге дейін, батысқа қарай Жаяу Мұса көшесі 235 үйге дейін, оңтүстікке қарай Ақжамал көшесі 12 үйге дейін.
№ 645 Сайлау учаскесі (орталығы: "№ 211 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, "Қайрат" шағынауданы, 19-шы көше, 20/2 үй)
Шекарасы: Рысқұлов даңғылы мен "Қайрат" шағынауданындағы 3-ші көшедегі 2 үйдің қилысына дейін, солтүстікке қарай Жаяу Мұса көшесі 58 үйге дейін, Жаяу Мұса көшесінің бойымен Көрімдік көшесіндегі, 9 үйге дейін, шығысқа қарай Тараз көшесінің бойымен Сыбызғы көшесінің қилысына дейін, оңтүстікке қарай "Қайрат" шағынауданындағы 10-көшедегі 2/1 үйге дейін, 10-көшеден шығысқа қарай Құлжа трактісіне дейін, Құлжа трактісінен оңтүстікке қарай Рысқұлов даңғылы мен "Қайрат" шағынауданының 3-ші көшесінің қилысына дейін.
№ 646 Сайлау учаскесі (орталығы: Қазақстан Республикасы ұлттық ұланының "Оңтүстік" өңірлік қолбасшылығы 3650 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Сүйінбай даңғылы, 287/1)
Шекарасы: Жабық.
№ 647 Сайлау учаскесі (орталығы: Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің "61993 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі, Алматы қаласы, Красногоский көшесі, 8)
Шекарасы: Жабық.

Границы: от дома 58 улицы Тараз на север до дома 4/1 улицы Бухтарминская, далее на восток, включая дома жилого комплекса "Алтын Сити", до Кульджинского тракта, далее по Кульджинскому тракту на юг до универсального рынка "Жетысу" микрорайона Кайрат, на запад до дома 24 10-ой улицы, далее до пересечения улицы Сыбызгы, на север до улицы Тараз, на запад до 58 дома улицы Тараз.
Избирательный участок № 422 (Центр: Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 32", улица Монтажная, 33);
Границы: от улицы Майлина по улице Элеваторской (северная сторона) до речки Карасу, далее по речке Карасу на северо-восток до дома № 78 по улице Димитрова, по улице Димитрова (обе стороны) до дома № 354 улицы Гете.
Между домами №№ 354-356 по Гете на юго-запад до улицы Алгабасской, на восток до улицы Физули, по улице Физули на северо-восток с выходом на улицу Майлина, по улице Майлина на северо-восток с выходом на улицу Монтажная (включая все дома №№ 218, 220, 222, 224, 226). По улице Монтажная на юго-запад до улицы Майлина, по улице Майлина до улицы Элеваторской, включая все дома по улице Ақбілек.
Приложение № 2
к решению
Приложение
к решению акима Турксибского
района города Алматы
от 11 апреля 2019 года № 01
Избирательный участок № 644 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211", город Алматы, микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2)
Границы: от дома 12 улицы Акжамал на запад до речки Малая Алматинка, далее на север до дома 12 улицы Береке-2, на восток до пересечения 17-ой улицы, на юг до дома 18 улицы Коримдик, на запад до 235 дома улицы Жаяу Муса, на юг до дома 12 улицы Акжамал.
Избирательный участок № 645 (центр: Коммунальное государственное учреждение "Школа-гимназия № 211", город Алматы, микрорайон "Кайрат", 19-ая улица, дом 20/2)
Границы: от пересечения проспекта Рыскулова и дома 2 3-й улицы микрорайона "Кайрат", на север до дома 58 улицы Жаяу Муса, по улице Жаяу Муса до дома 9 улицы Коримдик, на восток по улице Тараз до пересечения улицы Сыбызгы, на юг до дома 2/1 10-ой улицы микрорайона "Кайрат", от 10-ой улицы на восток до Кульджинского тракта, от Кульджинского тракта на юг до пересечения проспекта Рыскулова и 3-й улицы микрорайона "Кайрат".
Избирательный участок № 646 (центр: город Алматы, проспект Суюнбая, дом 287/1)
Республиканское государственное учреждение "Региональное командование "Оңтүстік" воинская часть 3650 Национальной гвардии Республики Казахстан, телефон: 8(727)-251-17-13.
Границы: Закрытый.
Избирательный участок № 647 (центр: город Алматы, улица Красногорская, дом 8)
Республиканское государственное учреждение "Воинская часть 61993" Министерства обороны Республики Казахстан.
Границы: Закрытый.