Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2023 жылғы 22 қыркүйектегі № 8-4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 27 қыркүйекте № 7583-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы
мәслихатының төрағасы
Е. Жакенов
Солтүстік Қазақстан облысы
Аққайың ауданы мәслихатының
2023 жылғы 22 қыркүйектегі
№ 8-4 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Аралағаш ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2585 болып тіркелген);
2. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-5 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Астраханка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2587 болып тіркелген);
3. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-6 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Власовка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2581 болып тіркелген);
4. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-7 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Григорьевка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2582 болып тіркелген);

О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 сентября 2023 года № 8-4. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2023 года № 7583-15
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" маслихат Аккайынского района Северо-Казахстанской РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
Е. Жакенов
Приложение
к решению маслихата
Аккайынского района
Северо-Казахстанской области
от 22 сентября 2023 года № 8-4
Перечень утративших силу некоторых решений маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области
1. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2585);
2. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2587);
3. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2581);
4. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Григорьевского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2582);

5. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-8 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Ивановка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2586 болып тіркелген);
6. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-9 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2590 болып тіркелген);
7. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-10 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Лесной ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2593 болып тіркелген);
8. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-12 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылдық округі Смирново ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көше тұрғындары мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2591 болып тіркелген);
9. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-13 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2584 болып тіркелген);
10. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-14 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Черкасское ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2589 болып тіркелген);

5. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-8 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2586);
6. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-9 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2590);
7. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2593);
8. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-12 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов села Смирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2591);
9. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-13 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2584);
10. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-14 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2589);

11. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-15 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Шағалалы ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2592 болып тіркелген);
12. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 26-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде жергілікті қоғамдастықтың бөлек жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2921 болып тіркелген);
13. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 8-8 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-12 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Смирново ауылдық округі Смирново ауылының бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын көше тұрғындары мен көппәтерлі тұрғын үй тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
14. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-10 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-4 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Аралағаш ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
15. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-11 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-5 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Астраханка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
16. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-12 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-6 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Власовка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;

11. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-15 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел и аула для участия в сходе местного сообщества сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2592);
12. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 26-3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2921);
13. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 8-8 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-12 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей улиц и многоквартирных жилых домов села Смирново Смирновского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
14. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-10 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-4 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
15. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-11 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-5 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Астраханского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
16. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-12 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-6 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Власовского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";

17. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-13 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-7 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Григорьевка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
18. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-14 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-8 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Ивановка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
19. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-15 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-9 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Қиялы ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
20. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-16 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-10 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Лесной ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
21. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-17 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 25 шілдедегі № 26-3 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Полтавка ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
22. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-18 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-13 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Тоқшын ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі;

17. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-13 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-7 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Григорьевского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
18. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-14 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-8 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Ивановского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
19. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-15 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-9 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Киялинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
20. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-16 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-10 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Лесного сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
21. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-17 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 25 июля 2014 года № 26-3 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Полтавского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
22. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-18 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-13 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Токушинского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";

23. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-19 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатыныңт 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-14 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Черкасс ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі;
24. Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы маслихатының 2022 жылғы 11 наурыздағы № 9-20 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 30 қаңтардағы № 20-15 "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының Шағалалы ауылдық округінде бөлек жергілікті қоғамдастық жиындарын өткізудің қағидасын және жергілікті қоғамдастық жиындарына қатысатын ауыл тұрғындары өкілдерінің сандық құрамын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі.

23. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-19 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-14 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества Черкасского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области";
24. Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 11 марта 2022 года № 9-20 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2014 года № 20-15 "Об утверждении Правил проведения раздельных сходов местного сообщества и количественного состава представителей жителей сел для участия в сходе местного сообщества сельского округа Шагалалы Аккайынского района Северо-Казахстанской области".