Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округінің Амандық, Ильичевка және Аймақ ауылдарының атаусыз көшелеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі әкімінің 2023 жылғы 30 наурыздағы № 6 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2023 жылғы 3 сәуірде № 7459-15 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік- аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2 тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2021 жылғы 16 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Амандық, Аймақ, Ильичевка ауылдары халқының пікірін ескере отырып ШЕШТІМ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі Амандық ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атаусыз көшеге - Жақан Сыздықов көшесі;
атаусыз көшеге - Абылай хан көшесі;
атаусыз көшеге – Тезекбай көшесі;
атаусыз көшеге – Интернациональная көшесі.
2. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі Ильичевка ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атаусыз көшеге – Нефтебаза көшесі;
атаусыз көшеге – Станционная көшесі.
3. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Амандық ауылдық округі Аймақ ауылының атаусыз көшелеріне келесі атаулар берілсін:
атаусыз көшеге - Шоқан Уәлиханов көшесі;
атаусыз көшеге – Гагарин көшесі;
атаусыз көшеге – Железнодорожная көшесі;
атаусыз көшеге – Бейбітшілік көшесі;
атаусыз көшеге – Юбилейная көшесі.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім Н. Тасимов

О присвоении наименований безымянным улицам сел Амандык, Ильичевка и Аймак Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области
Решение акима Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 марта 2023 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 3 апреля 2023 года № 7459-15
В соответствии подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Северо-Казахстанской области от 16 апреля 2021 года, с учетом мнения населения сел Амандык, Аймак, Ильичевка РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянным улицам села Амандык Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области следующие наименования:
безымянной улице - улица Жақан Сыздықов;
безымянной улице - улица Абылай хан;
безымянной улице – улица Тезекбай;
безымянной улице - улица Интернациональная.
2. Присвоить безымянным улицам села Ильичевка Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области следующие наименования:
безымянной улице – улица Нефтебазовская;
безымянной улице – улица Станционная.
3. Присвоить безымянным улицам села Аймак Амандыкского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области следующие наименования:
безымянной улице – улица Шоқан Уәлиханов;
безымянной улице – улица Гагарина;
безымянной улице – улица Железнодорожная;
безымянной улице – улица Бейбітшілік;
безымянной улице – улица Юбилейная.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечению десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким Н. Тасимов