Абай облысы әкімдігінің 2023 жылғы 7 ақпандағы № 32 "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Абай облысының әкімдігінің 2024 жылғы 18 қаңтардағы № 14 қаулысы. Абай облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 26 қаңтарда № 215-18 болып тіркелді.
Абай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай облысы әкімдігінің "Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария және орман шаруашылығы саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесін айқындау туралы" 2023 жылғы 7 ақпандағы № 32 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 22-18 болып тіркелген) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 3-қосымшасы, осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Абай облысының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Абай облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Абай облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Абай облысы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Абай облысы әкімі
Н. Уранхаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Абай облыcының мәслихаты
Абай облысы әкімдігі
2024 жылғы 18 қаңтардағы
№ 14 Қаулысына
қосымша
Абай облысы әкімдігінің
2023 жылғы "7" ақпандағы
№ 32 қаулысына
3-қосымша
Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтiн білім беру саласындағы мамандар лауазымдарының тізбесі
1. Басқарушы персонал: облыстық маңызы бар мемлекеттік мекеме мен қазыналық кәсіпорын басшысы және басшысының орынбасары, психологиялық-педагогикалық түзету кабинетінің басшысы, психологиялық-медициналық-педагогикалық консультация басшысы, әдістемелік кабинеттің (орталық) басшысы, облыстық маңызы бар мемлекеттік мекеме мен мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бас бухгалтері, мемлекеттік мекеме мен мемлекеттік қазыналық кәсіпорынның бас экономисі.
2. Негізгі персонал: техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарының оқытушысы және әдіскері, мектепке дейінгі, бастауыш, негізгі орта, жалпы орта білім беру, арнайы (түзету) және мамандандырылған білім беру ұйымдарының барлық мамандық мұғалімдері, дефектолог-мұғалім, (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог) логопед-мұғалім, алғашқы әскери дайындық ұйымдастырушы-оқытушысы, орта білімінен кейінгі техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарының өндірістік оқыту шебері, жетекші, тәрбиеші, әдіскер, дене тәрбиесі нұсқаушысы, музыкалық жетекші, қосымша білім беру педагогы, ұйымдастырушы педагог, педагог-психолог, әлеуметтік педагог, зертханашы, хореограф, сүйемелдеуші, барлық мамандықты дәрігерлер, мейірбике (мейіргер), диеталық мейірбике.

О внесении изменения в постановление акимата области Абай от 7 февраля 2023 года № 32 "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности"
Постановление акимата области Абай от 18 января 2024 года № 14. Зарегистрировано Департаментом юстиции области Абай 26 января 2024 года № 215-18.
Акимат области Абай ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области Абай "Об определении перечня должностей специалистов в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии и лесного хозяйства, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности" от 7 февраля 2023 года № 32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 22-18) следующее изменение:
приложение 3 к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление координации занятости и социальных программ области Абай" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции области Абай;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата области Абай после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Абай.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Абай
Н. Уранхаев
"СОГЛАСОВАНО"
Маслихат области Абай
Приложение к постановлению
Акимата области Абай
от 18 января 2024 года
№ 14
Приложение 3 к постановлению
акимата области Абай
от "7" февраля 2023 года
№ 32
Перечень должностей специалистов в области образования, являющихся гражданскими служащими и работающих в сельской местности
1. Управленческий персонал: руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и государственного казенного предприятия областного значения, руководитель кабинета психолого-педагогической коррекции, руководитель психолого-медико-педагогической консультации, руководитель методического кабинета (центра), главный бухгалтер государственного учреждения и государственного казенного предприятия, главный экономист государственного учреждения и государственного казенного предприятия областного значения.
2. Основной персонал: преподаватель и методист организаций технического и профессионального, послесреднего образования, учителя всех специальностей организаций дошкольного, начального, основного среднего, общего среднего образования, специальных (коррекционных) и специализированных организаций образования, учитель-дефектолог (олигофренопедагог, сурдопедагог, тифлопедагог), учитель-логопед, преподаватель организатор начальной военной подготовки, мастер производственного обучения организаций технического и профессионального, послесреднего образования, вожатый, воспитатель, методист, инструктор по физкультуре, музыкальный руководитель, педагог дополнительного образования, педагог-организатор, педагог-психолог, социальный педагог, лаборант, хореограф, аккомпаниатор, врачи всех специальностей, медицинская (ий) сестра (брат), диетическая сестра.

3. Әкімшілік персонал: мемлекеттік мекемедегі және мемлекеттік қазыналық кәсіпорындағы басшы (меңгеруші): кітапхана, лагерь, интернат, шеберхана, оқу-өндірістік шеберхана, кітапханашы, концертмейстер, көркемдік жетекші, бухгалтер, экономист.
4. Қосалқы персонал: тәрбиешінің көмекшісі.

3. Административный персонал: руководитель (заведующий) в государственном учреждении и государственном казенном предприятий: библиотекой, лагерем, интернатом, мастерской, учебно-производственной мастерской, библиотекарь, концертмейстер, художественный руководитель, бухгалтер, экономист.
4. Вспомогательный персонал: помощник воспитателя.