Шет ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы
Қарағанды облысы Шет ауданының әкімдігінің 2024 жылғы 13 наурыздағы № 18/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 15 наурызда № 6572-09 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабының 6 тармағына сәйкес, Шет ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шет аудандық сайлау комиссиясымен бірлесіп Шет ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
2. Күші жойылды деп танылсын:
1) Шет ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 25 ақпандағы №04/10 "Қазақстан Республикасының Президентін сайлау кезінде үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын, сайлаушылармен кездесу үшін үй-жайларды анықтау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 8-17-117 болып тіркелген);
2) Шет ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 14 желтоқсандағы №23/01 "Қазақстан Республикасы Парламент Мәжілісіне партиялық тізімдер бойынша, облыстық және аудандық мәслихат депутаттығына үміткерлердің сайлаушылармен кездесуі үшін үй-жайларды және үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындарын анықтау туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 8-17-128 болып тіркелген).
3. Осы қаулы оның алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Шет ауданының әкімі М. Мухтаров
Шет аудандық аумақтық
сайлау комиссиясымен
"КЕЛІСІЛДІ"
Шет ауданы әкімдігінің
2024 жылғы 13 наурыздағы

Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шетского района
Постановление акимата Шетского района Карагандинской области от 13 марта 2024 года № 18/01. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Карагандинской области 15 марта 2024 года № 6572-09
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан "О выборах в Республике Казахстан", акимат Шетского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Совместно с Шетской районной избирательной комиссией определить места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шетского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу:
1) постановление акимата Шетского района от 25 февраля 2011 года №04/10 "Об определении помещений для встреч с избирателями, мест размещения печатных агитационных материалов на период выборов Президента Республики Казахстан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-117);
2) постановление акимата Шетского района от 14 декабря 2011 года №23/01 "Об определении мест для размещения агитационных материалов и помещений для проведения встреч с избирателями кандидатов в депутаты Мажилиса Парламента Республики Казахстан по партийным спискам, областного и районного маслихатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8-17-128).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Шетского района М. Мухтаров
"СОГЛАСОВАНО"
с террриториальной
избирательной комиссией
Шетского района
Приложение к постановлению
акимата Шетского района
от 13 марта 2024 года

№ 18/01
қаулысына қосымша
Шет ауданы аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
1
Ақсу-Аюлы ауылы
Шортанбай жырау көшесі, №53-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Шортанбай жырау көшесі, №211-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд; С.Сейфуллин көшесі, №13-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
2
Ақадыр кенті

№ 18/01
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Шетского района
Наименование населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
село Аксу-Аюлы
Информационный стенд, перед домом №53 по улице Шортанбай жырау; Информационный стенд, перед домом №211 по улице Шортанбай жырау; Информационный стенд, перед домом №13 по улице С. Сейфуллина.
2
поселок Агадырь

Абай даңғылы, №19а үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Абай даңғылы, №8-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Абай даңғылы, №44/2 үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
3
Ақжал кенті
Ы.Алтынсарин көшесі, №1А үйдің қабырғасындағы ақпараттық стенд; Пром зона көшесі, №1-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд; С.Сейфуллин көшесі, №8-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
4
Ақшатау кенті
Шахтерская көшесі, №12-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
5
Ақой ауылы
М.Едігеев көшесі, №8-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
6
Ақшоқы ауылы
Болашақ көшесі, №36А үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
7
Батық ауылы
Абай көшесі, №24-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
8
Бұрма ауылы
Құрылысшылар көшесі, №19-шы үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Сарыарқа көшесі, №12-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
9
Босаға ауылы
Қ.Айқұмбеков көшесі, №26-шы үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Е.Құлжанбеков көшесі, №5-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
10
Дәрия кенті
Әуезов көшесі, №13-ші үйдің қабырғасындағы ақпараттық стенд;
11
Кеншоқы ауылы
С.Мұқанов көшесі, №14-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
12
Көктіңкөлі ауылы
Көктіңкөлі көшесі, №16-шы үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
13
Красная Поляна ауылы
Байқоңыр көшесі, №26-шы үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
14
Киікті ауылы
Ы.Алтынсарин көшесі, №1Б үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
15
Қызылтау ауылы
К.Мыңбаев көшесі, №7-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
16
Мойынты кенті
А.Иманов көшесі, №1-ші үйдің артқы жағындағы ақпараттық стенд.
17
Нұраталды ауылы
Б.Байзақов көшесі, №19 үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
18
Ортау ауылы
С.Сейфуллин көшесі, 4-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
19
С.Сейфуллин атындағы кент
С.Сейфуллин көшесі, №17-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
20
Талды ауылы
Д.Смаилов көшесі, №22-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
21
Тағылы ауылы
Т.Бегелдинов көшесі, №3-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
22
Төменгі Қайрақты

Информационный стенд, перед домом №19а по проспекту Абая; Информационный стенд, перед домом №8 по проспекту Абая; Информационный стенд, перед домом №44/2 по проспекту Абая;
3
поселок Акжал
Информационный стенд, на стене дома №1А по улице И. Алтынсарина; Информационный стенд, перед домом №1 по улице Пром зона; Информационный стенд, перед домом №8 по улице С. Сейфуллина.
4
поселок Акшатау
Информационный стенд, перед домом №12 по улице Шахтерская.
5
село Акой
Информационный стенд, перед домом №8 по улице М. Едигеева.
6
село Акшокы
Информационный стенд, перед домом №36А по улице Болашак.
7
село Батык
Информационный стенд, перед домом №24 по улице Абая.
8
село Бурма
Информационный стенд, перед домом №19 по улице Строителей; Информационный стенд, перед домом №12 по улице Сарыарка.
9
село Босага
Информационный стенд, перед домом №26 по улице К. Айкумбекова; Информационный стенд, перед домом №5 по улице Е. Кулжанбекова.
10
поселок Дария
Информационный стенд, на стене дома №13 по улице Ауэзова.
11
село Кеншокы
Информационный стенд, перед домом №14 по улице С. Муканова.
12
село Коктынколь
Информационный стенд, перед домом №16 по улице Коктынколь.
13
село Красная Поляна
Информационный стенд, перед домом №26 по улице Байконур.
14
село Киикты
Информационный стенд, перед домом №1Б по улице И. Алтынсарина.
15
село Кызылтау
Информационный стенд, перед домом №7 по улице К. Мынбаева.
16
поселок Мойынты
Информационный стенд, за домом №1 по улице А. Иманова.
17
село Нураталды
Информационный стенд, перед домом №19 по улице Б. Байзакова.
18
село Ортау
Информационный стенд, перед домом 4 по улице С. Сейфуллина.
19
поселок имени С.Сейфуллина
Информационный стенд, перед домом №17 по улице С. Сейфуллина.
20
село Талды
Информационный стенд, перед домом №22 по улице Д.Смаилова.
21
село Тагылы
Информационный стенд, перед домом №3 по улице Т. Бегельдинова.
22
село Нижний Кайракты

А.Сухибек көшесі, №1/1 үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
23
Үңірек ауылы
Үңірек көшесі, №24А үйдің алдындағы ақпараттық стенд.
24
Өспен ауылы
Қаныш Сәтбаев көшесі, №25-ші үйдің алдындағы ақпараттық стенд; Теміржолшылар көшесі, №1 үйдің алдындағы ақпараттық стенд.

Информационный стенд, перед домом № 1/1 по улице А. Сухибека.
23
село Унирек
Информационный стенд, перед домом №24а по улице Унирек.
24
село Успен
Информационный стенд, перед домом №25 по улице К.Сатпаева; Информационный стенд, перед домом №1 по улице Железнодорожников.