Тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға, тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға, пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға 2024 жылға арналған бюджет қаражатының көлемдерін бекіту туралы
Павлодар облысы әкімдігінің 2024 жылғы 15 наурыздағы № 61/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2024 жылғы 19 наурызда № 7509-14 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 30 наурыздағы № 107 бұйрығымен бекітілген Өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 140838 болып тіркелген) Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы бойынша 2024 жылға келесі бағыттар бойынша бюджет қаражатының көлемдері бекітілсін:
тұқым шаруашылығын дамытуды субсидиялауға 1 930 858 000 (бір миллиард тоғыз жүз отыз миллион сегіз жүз елу сегіз мың) теңге;
тыңайтқыштарды (органикалық тыңайтқыштарды қоспағанда) субсидиялауға 2 002 635 000 (екі миллиард екі миллион алты жүз отыз бес мың) теңге;
пестицидтерді, биоагенттердi (энтомофагтарды) субсидиялауға 1 642 764 000 (бір миллиард алты жүз қырық екі миллион жеті жүз алпыс төрт мың) теңге.
2. "Павлодар облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулыны Павлодар облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Павлодар облысының әкімі А. Байханов

Об утверждении объемов бюджетных средств на субсидирование развития семеноводства, на субсидирование удобрений (за исключением органических), на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) на 2024 год
Постановление акимата Павлодарской области от 15 марта 2024 года № 61/1. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Павлодарской области 19 марта 2024 года № 7509-14
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Правилами субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, утвержденными приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 марта 2020 года № 107 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 140838), акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы бюджетных средств на 2024 год по Павлодарской области по следующим направлениям на:
на субсидирование развития семеноводства в размере 1 930 858 000 (один миллиард девятьсот тридцать миллионов восемьсот пятьдесят восемь тысяч) тенге;
на субсидирование удобрений (за исключением органических) в размере 2 002 635 000 (два миллиарда два миллиона шестьсот тридцать пять тысяч) тенге;
на субсидирование пестицидов, биоагентов (энтомофагов) в размере 1 642 764 000 (один миллиард шестьсот сорок два миллиона семьсот шестьдесят четыре тысячи) тенге.
2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Павлодарской области;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Аким Павлодарской области А. Байханов