Қызылорда облысының "Су қоймаларында азаматтардың қауiпсiздiгiн сақтаудың мiндеттi ережелерiн" бекiту туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 1998 жылғы 23 қазандағы Шешімі /XVII сессия/. Қызылорда облысының Әділет басқармасында 1999 жылғы 20 наурызда № 79 болып тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты тоқтатылды - (Қызылорда облысы Әділет департаментінің 2008 жылғы 1 сәуірдегі № 2/2268 хатымен)
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты тоқтатылды - (Қызылорда облысы Әділет департаментінің 01.04.2008 № 2/2268 хатымен)
Казақстан Республикасының "Жергілікті өкілді және атқарушы органдары туралы" Заңының 40 және 41 баптарына сәйкес облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда облысының "Су қоймаларында азаматтардың қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелері" бекітілсін (қоса жалғанады).
2. Кызылорда облысының "Су қоймаларында азаматтардың қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелерін" бүзғаны үшін салынатын айыппұл мөлшері ҚР әкімшілік кодексіне үйлестірілген 1997 жылғы 17 желтоқсандағы № 48 "ҚР су қоймаларындағы азаматтар қауіпсіздігін сақтаудың типтік Ережелерінің" тиісті баптарында ұсынылған мөлшерге сай бекітілсін.
3. Қызылорда облысы, аудандары және Қызылорда қаласы әкімдеріне су қоймаларын және суландыру нысандарын (объектілерін) пайдалану жөніндегі бұрын басшылыққа алынып келген нормативтік актілер мен басқа да құжаттарды осы шешімнің бірінші бабында бекітілген ережелерге сәйкестендіруге сессия жұмысын бітіргеннен кейінгі бір ай мерзім ұсынылсын.
4. Барлық, санаттағы әкімшілік комиссияларына Қызылорда облысының "Су Қоймаларында азаматтардың Қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелері" баптарын бұзушыларға әкімшілік шаралар қолдануда Қызылорда облыстық судан құтқару қызметінің ұсынысын басшылыққа алу ұсынылсын.
5. Қызылорда облысының "Су қоймаларында азаматтардың қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелерін" бұзғаны үшін толтырылатын (жасалатын) хаттама үлгісі (қосымшада) бекітілсін.
6. Облыстың барлық деңгейдегі әкімшіліктеріне Ережелерді бұзудан салынған айыппұлдардан түскен сомалардың 30 пайызы (проценті) Қызылорда облыстық судан құтқару қызметінің материалдық-техникалық базасын дамытуға жұмсалынуын ескеру ұсынылсын.
Облыстық Мәслихат
XVII -сессиясының төрағасы А. Әліпбаев
Облыстық Мәслихат
хатшысы Б. Ермақашев
Кызылорда облыстық
Мәслихатының (XVII -сессия) 1998 ж.
23 қазандағы шешімімен
бекітілген қосымша
Облыс су қоймаларында азаматтардың қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелерін бұзғандығы үшін ХАТТАМА-ҚАУЛЫ
"____"_______________ 199__ж. ____________________
қала, аудан
__________________________________________________________________________
хаттама жасаушы органның аты
______________________________________________________________________
хаттама толтырушының аты-жөні, қызметі
______________________________________________________________________
Ереженің бұзылған жер-мекені
______________________________________________________________________
Ереженің бұзылған бабы, қысқаша мазмұны
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
______________________________________________________________________
Ереже бұзушының түсінігі
______________________________________________________________________
Ереже бұзушы жөнінде мәлімет:

Об утверждении "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области"
Решение Кызылординского областного Маслихата (XVII-сессия) от 23 октября 1998 года. Зарегистрировано Управлением юстиции Кызылординской области 20 марта 1999 года № 79. Утратило силу в связи с истечением срока действия ( на основании письма от Департамента юстиции Кызылординской области от 1 апреля 2008 года № 2/2268)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (на основании письма от Департамента юстиции Кызылординской области от 01.04.2008 № 2/2268)
На основании статей 40 и 41 Закона Республики Казахстан "О местных представительных и исполнительных органах Республики Казахстан" областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить "Обязательные правила безопасности граждан на водоемах области".
2. Размеры штрафов за нарушение "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области" утвердить согласно типового Правила безопасности граждан на водоемах РК от 17.12.1997 г. № 48 (изложенные в соответствии с административным кодексом РК).
3. Акимам города Кызылорда и районов в месячный срок привести действующие положения, решения и другие нормативные акты, регламентирующие пользование водоемами и водными объектами, в соответствие с утвержденными Правилами и принять меры, обеспечивающие строгое их соблюдение.
4. Административным комиссиям акимов (всех уровней) привлекать к ответственности виновных в нарушении статей "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области" по представлению Кызылординской областной водно-спасательной службы.
5. Образец протокола о нарушениях "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области" утвердить.
6. Местным администрациям направлять на развитие материально-технической базы областной водно-спасательной службы до 30 процентов денежных средств от поступивших сумм штрафов за нарушение Правил.
Председатель XVII-сессии
областного Маслихата А. Алипбаев
Секретарь областного Маслихата Б Ермакашев
Приложение № 1 решению
XVII-сессии областного Маслихата
от "23" октября 1998 г.
ПРОТОКОЛ-ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о нарушении "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области"
от "____" _____________ 199__9 г. _____________________________
город, район
_________________________________________________________________________
наименование органа, составившего протокол
_________________________________________________________________________
Ф.И.О должность
__________________________________________________________________________
Место совершения нарушения
_______________________________________________________________________
Содержания нарушения со ссылкой на пункты правил
_________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Объяснение нарушителя:
__________________________________________________________________________
Сведения о нарушителе:

1. ____________________________________________________________________
2. ____________________________________________________________________
3. ____________________________________________________________________
4. Есеп айырысу шоты № банк аты________________________,
код РНН ______________________
Хаттама жасаушылардың қолы:
5. Әкімшілік комиссиясына міндетті келуге белгіленген уақыт 199__ж.
"___"__________________сағат_________
6. Хаттамамен таныстым___________________________
Ереже бұзушының қолы
________________________________________________________________________
кесу сызығы
Әкімшілік комиссиясының шешімі:
Облыс су қоймаларындағы азаматтардың қауіпсіздігін сақтаудың міндетті ережелерінің_______________ бабын бұзғаны үшін
_______________________________________________________________________
Ереже бұзушының аты-жөні
теңге айыппұл салынсын.
Көрсетілген айыппұл сомасы __________ күн ішінде төленуге тиісті.
Есеп айырысу шоты № ___________, банк аты_____________________,
код № ____________________РНН_______________________________
Xаттама- қаулыны алдым____________________
қолы
Айыппұлдың төленуі жөнінде
ХАБАРЛАМА
Облыстық судан құтқару қызметіне ___________________________________
аты-жөні
199___ ж. "____" _____________ ______________________________________
айыпталушының аты-жөні, қызмет орны,
___________________________________
қызметі
салынған _____________________________________________теңге айыппұл
цифрмен-жазбаша ақша сомасы
сомасы ___________________________________________________________
ақша аударылған мекеменің аты
есеп айырысу шоты № ______________________аударылды (нақты төленді)
Әкімшілік комиссиясының хатшысы

1. ________________________________________________________________________
Ф.И.О., должность
2. _______________________________________________________________________
дом, адрес, номер телефона
3. ________________________________________________________________________
наименование организации, телефон
4. Расчетный счет № _________________, банк ________________________________________, код РНН ______________________________
Росписи составивших акт:
5. Обязан явиться на административную комиссию час____ "____" 199__ г.
6. С протоколом ознакомлен ____________________________
роспись нарушителя
__________________________________________________________________________
линия отреза
Решение административной комиссии:
За нарушение статьи _____________________ "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области' наложить на ____________________________________________________________
Ф.И.О.
___________________________штраф в размере __________________________тенге. Штраф должен быть внесен не позднее ______________________ на расчетный счет № ________________________
банк __________________________, код №______________ РНН ______________________________
Протокол-постановление получил ____________________________
подпись
И3ВЕЩЕНИЕ
об удержании штрафа за нарушение "Обязательных правил безопасности граждан на водоемах области (города)
Областной водно-спасательной службе_____________________
Ф.И.О.
Штраф, наложенный "___" ___________199__г. на_______________________________
Ф.И.О.
___________________________
мести работ, должность
в сумме тенге, ________________________внесен на расчетный счет №
Секретарь административной комиссии