Қазақстан Республикасы Президентінің "Жекешелендіру туралы" заң күші бар Жарлығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Заңы 2000 жылғы 15 желтоқсан N 124-II
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Жекешелендiру туралы" 1995 жылғы 23 желтоқсандағы N 2721 U952721_ заң күшi бар Жарлығына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 24, 163-құжат; "Қазақстан Республикасы Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 12, 189-құжат; 1999 ж., N 21, 786-құжат; N 23, 916-құжат) мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 6-бап мынадай мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. Мүлiктiк кешен ретiнде жекешелендiруге жататын кәсiпорын (құрамына оларда сақтаулы тұрған мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтары кiрмейдi.".
2. 17-баптың 2-тармағы мынадай мазмұндағы 2-1) тармақшамен толықтырылсын:
"2-1) жекешелендiру объектiсiнде мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтары болған жағдайда, мемлекеттiк материалдық резервтi басқару жөнiндегi уәкiлеттi органға объект жекешелендiрiлгенге дейiн осы материалдық құндылықтарды бұдан кейiнгi жерде орналастыру туралы шешiм
қабылдауы үшiн алдағы жекешелендiру туралы алдын ала хабарлайды;".
3. 20-баптың 1-тармағы мынадай мазмұндағы екiншi бөлiкпен
толықтырылсын:
"Мемлекеттiк материалдық резервтiң материалдық құндылықтарын сатудан
алынған қаражатты пайдалану тәртiбi өзге заң актiлерiмен белгiленедi.".
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.

О внесении дополнений в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, "О приватизации"
Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2000 года N 124-II
Внести в Указ Президента Республики Казахстан, имеющий силу Закона, от 23 декабря 1995 г. N 2721 U952721_ "О приватизации" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 163; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 12, ст. 189; 1999 г., N 21, ст. 786; N 23, ст. 916) следующие дополнения:
1. Статью 6 дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. В состав предприятия как имущественного комплекса, подлежащего приватизации, не включаются хранимые на них материальные ценности государственного материального резерва.".
2. Пункт 2 статьи 17 дополнить подпунктом 2-1) следующего содержания:
"2-1) в случае наличия на объекте приватизации материальных ценностей государственного материального резерва заблаговременно извещает уполномоченный орган по управлению государственным материальным резервом о предстоящей приватизации для принятия им решения о дальнейшем размещении
этих материальных ценностей до приватизации объекта;".
3. Пункт 1 статьи 20 дополнить частью второй следующего содержания:
"Порядок использования средств, полученных от продажи материальных
ценностей государственного материального резерва, устанавливается иными
законодательными актами.".
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)