Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферті туралы
Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 8 сәуірдегі № 264-IV Заңы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 30 қарашадағы № 358-IV Заңымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР 2010.11.30 № 358-IV (2011.01.01 бсатап қолданысқа енгізіледі) Заңымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
ҚР Заңының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-баптан қараңыз.
1-бап. Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған республикалық бюджетке кепілдендірілген трансферттің мынадай мөлшері бекітілсін:
2010 жыл - 1 200 000 000 мың теңге;
2011 жыл - 1 200 000 000 мың теңге;
2012 жыл - 1 200 000 000 мың теңге.
2-бап. "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 2010 - 2012 жылдарға арналған кепілдендірілген трансферт туралы" 2009 жылғы 2 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы, 2009 ж., № 23, 110-құжат) күші жойылды деп танылсын.
3-бап. Осы Заң 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                          Н.Назарбаев

О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы
Закон Республики Казахстан от 8 апреля 2010 года № 264-IV. Утратил силу Законом Республики Казахстан от 30 ноября 2010 года № 358-IV
Сноска. Утратил силу Законом РК от 30.11.2010 № 358-IV (вводится в действие с 01.01.2011).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие Закона РК см. ст. 3
Статья 1. Утвердить следующие размеры гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в республиканский бюджет на 2010 - 2012 годы:
2010 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2011 год - 1 200 000 000 тысяч тенге;
2012 год - 1 200 000 000 тысяч тенге.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 2 декабря 2009 года "О гарантированном трансферте из Национального фонда Республики Казахстан на 2010 - 2012 годы" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 2009 г., № 23, ст. 110).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ