О признании утратившими силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 27 апреля 2012 года № 210
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан по перечню согласно приложению к настоящему приказу.
2. Комитету автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сагинов З.С.) принять меры вытекающие из настоящего приказа.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    А. Жумагалиев
Приложение
к приказу Министра транспорта
и коммуникаций Республики Казахстан
от 27 апреля 2012 года № 210
Перечень приказов Министра транспорта и коммуникаций Республики
Казахстан, признаваемых утратившими силу
1. Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 165-I «Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2857, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., № 29-32, ст. 961);
2. приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 марта 2007 года № 60 «О внесении дополнения и изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года N 165-I «Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4571, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 27 марта 2007 года, № 45 (1248), Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2007 г., март);
3. приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 18 февраля 2008 года № 61 «О внесении изменений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 165-I «Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5154, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан № 7 от 17 июля 2008 года);

Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 27 сәуірдегі № 210 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының  Заңының 40-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкеc, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес тізбе бойынша кейбір бұйрықтарының күші жойылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Автомобиль жолдары комитеті (З.С. Сағынов) осы бұйрықтан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                       А. Жұмағалиев
Қазақстан Республикасы
Көлік және коммуникация
министрінің
2012 жылғы 27 сәуірдегі
№ 210 бұйрығына қосымша
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің күштері жойылды деп танылған бұйрықтарының тізбесі
1. «Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдалымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы» Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 165-1 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2857 тіркелген, Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер бюллетенде 2004 жылы № 29-32,961-құжат жарияланған);
2. «Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдалымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 165-1 бұйрығына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2007 жылғы 7 наурыздағы № 60 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2007 жылы 27 наурызда № 45(1074), Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында, 2007 жылы наурызда жарияланған);
3. «Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 165-1 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2008 жылғы 18 ақпандағы № 61 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5154 тіркелген, Қазақстан Республикасының Орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында 2008 жылы 17 шілдеде № 7 жарияланған);

4. приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 7 апреля 2010 года № 175 «О внесении изменения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 19 апреля 2004 года № 165-I «Об организации движения автотранспортных средств по автомобильным дорогам общего пользования республиканского значения Республики Казахстан в весенние периоды» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6215, опубликованный в газете «Юридическая газета» от 19 мая 2010 года № 70(1866)).

4. «Көктемгі кезеңде Қазақстан Республикасының республикалық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдары бойынша автокөлік құралдарының қозғалысын ұйымдастыру туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрінің 2004 жылғы 19 сәуірдегі № 165-1 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2010 жылғы 7 сәуірдегі № 175 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6215 тіркелген, «Заң газеті» газетінде 2010 жылы 19 мамырда № 70 (1692) жарияланған).