О признании утратившим силу приказа исполняющего обязанности министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 354 "Об утверждении Правил выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан"
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 21 сентября 2012 года № 631
На основании пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан «О нормативных правовых актах» и Закона Республики Казахстан от 10 июля 2012 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам сокращения разрешительных документов и оптимизации контрольных и надзорных функций государственных органов» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ исполняющего обязанности министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 12 августа 2010 года № 354 «Об утверждении Правил выдачи удостоверений годности наземных радиоизлучающих средств гражданской авиации Республики Казахстан» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6504, опубликованный в газетах «Казахстанская правда» от 11 ноября 2010 года № 303-305 (26364-26366), «Егемен Казахстан» от 10 ноября 2010 года № 469-477 (26320).
2. Комитету гражданской авиации Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Сейдахметов Б.К.) в установленном порядке проинформировать Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Жумагалиев

«Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 12 тамыздағы № 354 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2012 жылғы 21 қыркүйектегі № 631 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 21-1-бабы 1-тармағының және «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне рұқсат беру құжаттарын қысқарту және мемлекеттік органдардың бақылау мен қадағалау функцияларын оңтайландыру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 10 шілдедегі Заңының негізінде БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы азаматтық авиациясының жердегі радиосәулелендіру құралдарының жарамдылық куәліктерін беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 12 тамыздағы № 354 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6504 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 11 қарашадағы № 303-305 (26364-26366) «Казахстанская правда» газетінде, 2010 жылғы 10 қарашадағы № 469-477 (26320) «Егемен Қазақстан» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Азаматтық авиация комитеті (Б.К. Сейдахметов) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігін ақпараттандырсын.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                       А. Жұмағалиев