Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2003 год (Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 1429.
Примечание РЦПИ: см. P021429
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года "О бюджетной системе" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить паспорта республиканских бюджетных программ на 2003 год:
Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами согласно приложениям 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 663
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
<*>
Сноска. Приложение 663 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 001
"Административные затраты"
на 2003 год
1. Стоимость: 261138 тысяч тенге (двести шестьдесят один миллион сто тридцать восемь тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; Указ Президента Республики Казахстан от 25 марта 2001 года N 575 "О единой системе оплаты труда работников органов Республики Казахстан, содержащихся за счет государственного бюджета"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами"; постановление Правительства Республики Казахстан от 1 апреля 2003 года N 314 "Об утверждении лимитов штатной численности".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение деятельности Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и его территориальных органов для достижения максимально эффективного выполнения возложенных на них функций.
5. Задачи бюджетной программы: содержание аппарата Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами и его территориальных органов.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламалардың паспорттарын бекiту туралы (Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 29 желтоқсан N 1429.
"Бюджет жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуiрдегi Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. 663, 664, 665, 666, 667, 668, 669, 670-қосымшаларға сәйкес Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң 2003 жылға арналған республикалық бюджеттiк бағдарламаларының паспорттары бекiтiлсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 663 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 001 "Әкiмшiлiк шығындар"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 261138 мың теңге (екi жүз алпыс бiр миллион бiр жүз отыз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк бюджет есебiнен қамтылған органдары қызметкерлерiне еңбекақы төлеудiң бiрыңғай жүйесi туралы" 2001 жылғы 25 наурыздағы N 575 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң мәселелерi туралы" 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1776 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Штат санының лимитiн бекiту туралы" 2003 жылғы 1 сәуiрдегi N 314 қаулысы . <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң және оның аумақтық органдарының қызметтерiн, оларға жүктелген функцияларды барынша нәтижелi орындауына жету үшiн қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Қазақстан Республикасының Жep pecуpcтapын басқару жөнiндегi агенттiгінiң және оның аумақтық органдарын қаржыландыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 001 Админист-
ративные
затраты
001 Аппарат Содержание центрального В те- Агентст-
централь- аппарата Агентства чение во
ного Республики Казахстан по года Респуб-
органа управлению земельными лики
ресурсами в пределах Казахс-
утвержденного лимита тан
штатной численности в по уп-
количестве 31 единицы. равлению
земель-
ными
ресурса-
ми
002 Аппараты Содержание областных, В те-
террито- городских (г. Алматы, чение
риальных г. Астана) комитетов по года
органов управлению земельными
ресурсами в пределах
утвержденного лимита
штатной численности в
количестве 586 единиц.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: качественное и своевременное выполнение функций, возложенных на Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами.
Приложение 664
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 010
"Повышение квалификации и переподготовка кадров"
на 2003 год
1. Стоимость: 1653 тысячи тенге (один миллион шестьсот пятьдесят три тысячи тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 3 Закона Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 ноября 1999 года N 1776 "Вопросы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обновление теоретических и практических знаний, умений и навыков по образовательным программам в сфере профессиональной деятельности в соответствии с предъявляемыми квалификационными требованиями для эффективного выполнения своих должностных обязанностей и совершенствования профессионального мастерства.
5. Задачи бюджетной программы: повышение профессиональной квалификации государственных служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программ (подпрограмм) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы (под! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
001 Әкiмшiлiк
шығындар
001 Орталық Қазақстан Республика. Жылдың Қазақстан
органның сының Жер ресурстарын ішінде Республика.
аппараты басқару жөніндегі сының Жер
агенттiктің орталық ресурстарын
аппаратын бекiтiлген басқару
штат саны лимитiнің жөніндегі
шегiнде 31 сан агенттігі
құрамында қаржыландыру
002 Аумақтық Облыстық, қалалық Жылдың Қазақстан
органдардың (Астана қалалық және ішінде Республика.
аппараттары Алматы қалалық) жер сының Жер
ресурстарын басқару ресурстарын
жөнiндегi комитеттердi басқару
бекiтiлген штат саны жөніндегі
лимитiнің шегiнде 586 агенттігі
сан құрамында қаржы.
ландыру
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiне жүктелген функцияларды сапалы және өз уақытында орындау.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 664 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 010 "Кадрлардың бiлiктiлiгiн арттыру
және оларды қайта даярлау" республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1653 мың теңге (бiр миллион алты жүз елу үш мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Мемлекеттiк қызмет туралы" 1999 жылғы 23 шiлдедегi Заңының 3-бабы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттігiнiң мәселелерi туралы" 1999 жылғы 23 қарашадағы N 1776 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаның қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: өздерiнiң қызметтiк мiндеттерiн тиiмдi орындау үшiн және кәсiби шеберлiгiн жетiлдiру үшiн бiлiктiлiгiне қойылатын талаптарға сәйкес кәсiби қызмет ету саласында бiлiм алу бағдарламалары бойынша теориялық және практикалық бiлiмдерiн, шеберлiктерiн жаңарту және машықтандыру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiби бiлiктiлiгiн көтеру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
010 Повышение Приобретение услуг по В те- Агентст-
квалифика- повышению квалификации чение во
ции и государственных слу- года Респуб-
перепод- жащих согласно лики
готовка утвержденному плану Казахс-
кадров повышения квалификации. тан по
управле-
005 Повышение Среднегодовое количество нию
квалифика- государственных служащих, земель-
ции госу- проходящих курсы повышения ными
дарст- квалификации, - 420. ресур-
венных сами
служащих
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение профессионального уровня государственных служащих путем формирования и развития единой системы качественного обучения государственных служащих, которая отвечает требованиям профессиональной государственной службы, в соответствии с современными экономическими условиями и ресурсными возможностями государства.
Приложение 665
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 031
"Подготовка проекта строительства Республиканской
картографической фабрики"
на 2003 год
1. Стоимость: 36000 тысяч тенге (тридцать шесть миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 21 апреля 1994 г. N 414 "О создании Республиканской картографической фабрики в составе Главного управления геодезии и картографии при Кабинете Министров Республики Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка проектно-сметной документации строительства Республиканской картографической фабрики.
5. Задачи бюджетной программы: определение технологических, объемно-планировочных, конструктивных и прочих решений в проекте строительства Республиканской картографической фабрики в соответствии с современными техническими, природоохранными, социальными, градостроительными и другими требованиями.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
010 Кадрлардың Бекітiлген бiлiктiлi. жылдың Қазақстан
бiлiктiлiгiн гiн көтеру жоспарына iшiнде Республика.
арттыру және сәйкес мемлекеттiк сының Жер
оларды қайта қызметкерлердің бiлiк. ресурстарын
даярлау. тiлiгiн көтеру бойынша басқару
қызмет алу. жөніндегі
агенттігі
005 Мемлекеттiк Бiлiктiлiгiн көтеру
қызметшiлер. курстарында өтетiн
дiң бiлiктi. мемлекеттiк қызметкер.
лiгiн артты. лердiң орташа жылдық
ру. саны, 420.
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: қазiргi заманғы экономикалық талаптарға және мемлекет мүмкiндiктерiне сәйкес кәсiби мемлекеттiк қызмет талаптарына жауап беретiн мемлекеттiк қызметкерлердi сапалы оқытудың бiрыңғай жүйесiн құру және дамыту жолымен мемлекеттiк қызметкерлердiң кәсiби деңгейiн көтеру.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 665 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 031 "Республикалық картография фабрикасы
құрылысының жобасын дайындау" республикалық бюджеттiк
бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 36000 мың теңге (отыз алты миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнің 1994 жылғы 21 сәуiрдегi N 414 "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетi жанындағы Геодезия және картография бас басқармасының құрамында Республикалық картография фабрикасын құру туралы" қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Республикалық картография фабрикасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттарын әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Республикалық картография фабрикасы құрылысының жобасында технологиялық, көлемдік, жоспарлы-көлемдiк, конструктивтік және басқа шешімдердi қазіргі уақыттық, техникалық, табиғи қорғау, әлеуметтік, қала құрылыстық және басқа да талаптарға сәйкес анықтау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 031 Подготовка 1. Разработка проектно- В те- Агентст-
проекта сметной документации. чение во
строитель- 2. Проведение года Респуб-
ства государственной лики
Республи- экспертизы. Казахс-
канской тан по
картографи- управле-
ческой нию
фабрики земель-
ными
ресур-
сами
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: проектно-сметная документация строительства картографической фабрики, прошедшая государственную экспертизу.
Приложение 666
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 036
"Мероприятия по землеустройству"
на 2003 год
1. Стоимость: 294034 тысячи тенге (двести девяносто четыре миллиона тридцать четыре тысячи тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статьи 112 , 113 , 114 , 115 , 116 , 117 Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле"; Указ Президента Республики Казахстан от 5 июня 2002 года N 889 "О Государственной агропродовольственной программе Республики Казахстан на 2003-2005 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253 "О Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на 2000-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 1997 года N 931 "Об утверждении Положения о порядке проведения землеустройства в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 1997 года N 1347 "Об утверждении Порядка ведения мониторинга земель в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 710 "Об утверждении Порядка ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: расширение института арендных отношений и залоговых операций; создание условий для развития рынка земли в Республике Казахстан; достоверная информация о состоянии и использовании земель сельскохозяйственного назначения.
5. Задачи бюджетной программы: проведение землеустройства, ведение земельного кадастра, мониторинга земель, а также создание условий для развития рынка земли, обеспечение рационального использования земель сельскохозяйственного назначения, разработка методики определения кадастровой оценки сельскохозяйственных угодий.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
031 Республикалық 1) жобалау-сметалық жылдың Қазақстан
картография құжаттарды әзiрлеу; ішiнде Республика.
фабрикасы 2) мемлекеттiк сарап. сының Жер
құрылысының таманы өткiзу. ресурстарын
жобасын басқару
дайындау жөніндегі
агенттігі
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер: мемлекеттік сараптаманы өткен картография фабрикасы құрылысының жобалау-сметалық құжаттары.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 666 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 036 "Жерге орналастыру жөнiндегi
iс-шаралар" республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 294034 мың теңге (екi жүз тоқсан төрт миллион отыз төрт мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы "Жер туралы" Заңының 112, 113, 114, 115, 116, 117-баптары ; Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының 2003-2005 жылдарға арналған Мемлекеттiк аграрлық азық-түлік бағдарламасы туралы" 2002 жылғы 5 маусымдағы N 889 Жарлығы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінің "2000-2003 жылдары Қазақстан Республикасында жерге құқықтарды қамсыздандыру Бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасында жерге орналастыруды өткiзудің тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" 1997 жылғы 5 маусымдағы N 931 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Қазақстан Республикасында жер мониторингiн жүргiзу тәртiбiн бекiту туралы" 1997 жылғы 17 қыркүйектегi N 1347 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметінің "Қазақстан Республикасында Мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзу тәртiбiн бекiту туралы" 1996 жылғы 6 маусымдағы N 710 қаулысы .
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: жалдық қатынастар және кепілдік операциялар институтын кеңейту, Қазақстан Республикасында жер нарығын дамыту үшiн жағдай жасау; ауыл шаруашылық мақсаттағы жерлердiң жағдайы мен пайдалануы туралы нақты ақпарат.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттері: жерге орналастыруды өткiзу, жер кадастрын, жер мониторингiнiң жүргiзу, сондай-ақ жер нарығын дамыту үшін жағдай жасау, ауылшаруашылық мақсаттағы жерлерді ұтымды пайдалануды қамтамасыз ету, ауылшаруашылық алқаптарын кадастрлық бағасын анықтау әдiстемесiн әзiрлеу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы (под! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
036 Мероприя- Оплата услуг по Агентст-
тия по выполнению мероприятий. во Рес-
землеуст- публики
ройству Казахс-
тан
по уп-
равлению
земель-
ными
ресурса-
ми
1 030 Земельно- Земельно-кадастровые В те-
кадастро- работы: чение
вые рабо- - вычисление года
ты сельскохозяйственных
угодий, почвенных и
геоботанических контуров
на площади 818,2 тыс. га;
- изготовление и ведение
районных карт, а также
карт учетных кварталов в
18 районах;
- свод данных по
земельному кадастру по
собственникам земли и
землепользователям в
электронном виде -
3931 тыс. га;
- аэрофотосъемка на
площади 3115 тыс.га,
дешифрирование аэрофо-
тоснимков - 6644,5 тыс.
га, почвенные изыскания
- 1625 тыс. га,
геоботанические изыскания
- 1230 тыс.га,
изготовление конечной
продукции - 9415,8 тыс.
га;
- государственный учет
земель по всей
территории республики.
2 031 Ведение Ведение мониторинга В те-
монито- земель на площади чение
ринга 3732 тыс.га (с года
земель предоставлением отчетов
о проделанной работе по
мониторингу земель).
3 032 Земельно- Земельно-хозяйственное В те-
хозяйст- устройство территории чение
венное сельских населенных года
устройство пунктов - 87 пунктов.
территории
сельских
населен-
ных
пунктов
4 033 Инвентари- Инвентаризация земель В те-
зация сельскохозяйственного чение
земель назначения на площади года
сельско- 6523 тыс. га.
хозяйствен-
ного назна-
чения
5 034 Определе- Определение бонитета В те-
ние бони- почв земель чение
тета почв сельскохозяйственного года
земель назначения на площади
сельско- 934,1 тыс. га.
хозяйствен-
ного наз-
начения
6 035 Разработка Разработка методики В те-
методики определения кадастровой чение
определе- стоимости земель года
ния сельскохозяйственного
кадастро- назначения.
вой стои-
мости
земель
сельско-
хозяйст-
венного
назначения
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: осуществление мероприятий данной программы способствует дальнейшему совершенствованию земельного кадастра, развитию земельных отношений, рациональному использованию и охране земельных ресурсов Республики Казахстан, получению достоверной информации о состоянии, использовании, качестве сельскохозяйственных угодий, проведению кадастровой оценки сельскохозяйственных угодий.
Приложение 667
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
036 Жерге орна. Іс-шараларды орындау Қазақстан
ластыру жө. жөніндегі көрсетiлген Республика.
нiндегi iс- қызметтердің төлемi сының Жер
шаралар ресурстарын
басқару
жөніндегі
агенттігі
030 Жер-кадастр. Жер-кадастрлық жылдың
лық жұмыстар жұмыстар: ішінде
- 818,2 мың га алаң.
дағы ауылшаруашылық
алқаптарын, топырақ.
тық және геоботаника.
лық контурларды
есептеп шығару;
- аудандық карталар,
сондай-ақ 18 ауданда
кварталдық есептiк
карталарды әзiрлеу
және жүргiзу;
- жерге меншiк иелерi
мен жер пайдаланушы.
лардың жер кадастры
бойынша электрондық
түрдегі деректердің
жинағы 3931 мың га
көлемінде;
- 3115 мың га алаңын.
да аэротүсiрiс,
6644,5 мың га аэро.
фототүсiрiмдердi
бажайлау, 1625 мың га
топырақ зерттеу,
1230 мың га геоботани.
калық зерттеу, 9415,8
мың га соңғы өнiмдердi
жасау;
- республиканың барлық
аумағы бойынша жерлердi
мемлекеттiк есепке алу;
031 Жер монито. жер мониторингiн 3732 жылдың
рингiн мың га алаңда жүргізу ішінде
жүргiзу (жүргiзiлген жер мони.
торингі жөніндегi өткi.
зiлген жұмыстар туралы
есеп беру).
032 Ауылдық елдi Ауылдық елдi мекендер. жылдың
мекендер дің аумағында жер- ішінде
аумақтарының шаруашылық құрылымы -
жер-шаруашы. 87 елді мекен.
лық құрылымы
033 Ауыл шаруа. Ауыл шаруашылық жылдың
шылық мақ. мақсаттағы жерлердi iшінде
саттағы 6523 мың га алаңда
жерлердi түгендеу
түгендеу
034 Ауыл шаруа. Ауыл шаруашылық жылдың
шылық мақ. мақсаттағы жерлер ішінде
саттағы жер. топырағының бонитетін
лер топыра. 934,1 га алаңда
ғының бони. анықтау
тетiн анық.
тау
035 Ауыл шаруа. Ауыл шаруашылық жылдың
шылық мақ. мақсаттағы жерлердің ішінде
саттағы кадастрлық бағасын
жерлердің анықтау әдiстемесiн
кадастрлық әзiрлеу
құнын анық.
тау әдістеме.
сін әзірлеу
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: осы бағдарламаның iс-шараларының жүзеге асырылуы жер кадастрын, жер қатынастарын әрi қарай жетілдiру, Қазақстан Республикасының жер ресурстарын ұтымды пайдалану және қорғау, ауыл шаруашылық алқаптарының жағдайы, пайдаланылуы және ауыл шаруашылық алқаптарының сапасы туралы нақты ақпарат алу, ауыл шаруашылық алқаптарының кадастрлық бағалауын өткiзу.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің

от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 038
"Отвод земель и выдача правоудостоверяющих документов
на землю крестьянским (фермерским) хозяйствам"
на 2003 год
1. Стоимость: 20002 тысячи тенге (двадцать миллионов две тысячи тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статья 8 Закона Республики Казахстан от 31 марта 1998 года "О крестьянском (фермерском) хозяйстве".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение прав на землю крестьянских (фермерских) хозяйств.
5. Задачи бюджетной программы: выдача правоудостоверяющих документов на землю крестьянским (фермерским) хозяйствам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!раммы (под! !зации !испол-
! !раммы!программы)! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
038 Отвод Отвод земель и выдача В те- Агентст-
земель и правоудостоверяющих чение во Рес-
выдача документов на землю 3704 года публики
право- крестьянским (фермерским) Казахс-
удостове- хозяйствам. тан по
ряющих управ-
документов лению
на землю земель-
крестьянс- ными
ким (фер- ресурса-
мерским) ми
хозяйствам
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение прав на землю крестьянских (фермерских) хозяйств.
Приложение 668
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 043
"Обеспечение топографо-геодезической и картографической
продукцией и ее хранение"
на 2003 год
1. Стоимость: 73951 тысяча тенге (семьдесят три миллиона девятьсот пятьдесят одна тысяча тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 3 июля 2002 года "О геодезии и картографии", статьи 112 , 113 Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле", статья 4 Закона Республики Казахстан от 22 декабря 1998 года "О национальном архивном фонде и архивах", статья 32 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу Закона, от 19 июня 1995 года "О государственном предприятии", постановление Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2002 года N 1273 "Об утверждении Перечня топографо-геодезических и картографических работ, выполняемых за счет средств республиканского бюджета".

2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 667 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 038 "Шаруа (фермер) қожалықтарына жер
бөлу және жерге құқығын растайтын құжаттарды бepу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 20002 мың теңге (жиырма миллион екі мың теңге).
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 31 наурыздағы "Шаруа (фермер) қожалығы туралы" Заңының 8-бабы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Шаруа (фермер) қожалықтарына жерге құқықтарын қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Шаруа (фермер) қожалықтарына жерге құқығын растайтын құжаттарды беру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
038 Шаруа (фермер) 3704 шаруа (фермер) жылдың Қазақстан
қожалықтарына қожалықтарына жер ішінде Республика.
жер бөлу және бөлу және жерге сының Жер
жерге құқығын құқығын растайтын ресурстарын
растайтын құжаттарды беру басқару
құжаттарды жөніндегі
беру агенттігі
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: шаруа (фермер) қожалықтарының жерге құқықтарын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 668 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқа жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 043 "Топографиялық-геодезиялық және
картографиялық өнiмдерiмен қамтамасыз ету және оны сақтау"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 73951 мың теңге (жетпiс үш миллион тоғыз жүз елу бiр мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының "Геодезия және картография туралы" 2002 жылғы 3 шiлдедегi Заңы ; Қазақстан Республикасының "Жер туралы" 2001 жылғы 24 қаңтардағы Заңының 112, 113-баптары ; Қазақстан Республикасының "Ұлттық мұрағат қоры және мұрағаттар туралы" 1998 жылғы 22 желтоқсандағы Заңының 4-бабы ; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Мемлекеттiк кәсіпорындар туралы" 1995 жылғы 19 маусымдағы заң күшi бар Жарлығының 32-бабы , Қазақстан Республикасы Үкiметінің "Республикалық бюджет қаржысы есебiнен орындалатын топографиялық-геодезиялық және картографиялық жұмыстардың тiзбесi туралы" 2002 жылғы 30 қарашадағы N 1273 қаулысы .

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение государственных органов, а также различных ведомств топографо-геодезическими и картографическими материалами, делимитационные и демаркационные работы.
5. Задачи бюджетной программы: своевременное создание и обновление геодезических, топографических и картографических материалов на классической основе и на основе современного развития техники и технологий, в том числе на основе геоинформационных систем. Организация государственного учета, хранения и обеспечения сохранности материалов и документов топографо-геодезического и картографического производства.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
043 Обеспече- Оплата услуг по выполнению Агентст-
ние топо- мероприятий. во Рес-
графо-гео- публики
дезичес- Казахс-
кой и кар- тан по
тографи- управ-
ческой лению
продук- земель-
цией и ее ными
хранение ресур-
сами
1. Топографо-геодезические В те-
работы: чение
создание, составление и года
обновление топографичес-
ких карт, в том числе
обновление и восстанов-
ление пунктов государст-
венной геодезической сети
(350 листов);
нивелирование: I кл.,
II кл. - 666,36 погонных
км, составление 4 техни-
ческих отчетов.
2. Картографические работы: В те-
подготовка карт к чение
изданию - 270 листов; года
издание карт масштаба
1:25000-1:1000000 - 105
листов в количестве 100
экземпляров.
3. Составление 6 сводных В те-
каталогов и отчетов. чение
года
4. Создание 2 томов катало- В те-
гов географических чение
названий объектов и года
издание ранее созданных
томов географических
названий объектов в
количестве 1000
экземпляров.
5. Создание цифровых карт на В те-
основе геоинформационных чение
систем на 67 листах. года
6. Государственный учет, В те-
хранение, обеспечение чение
сохранности материалов и года
документов, образующихся
в результате производства
топографо-геодезических и
картографических работ
(13300,0 тыс. экземпляров).
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение органов государственного управления, обороны обновленными топографо-геодезическими и картографическими материалами; создание и издание каталога географических названий объектов Республики Казахстан; обеспечение учета, хранения, сохранности топографо-геодезических и картографических материалов.
Приложение 669
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк органдарды, сондай-ақ әр түрлi ведомстволарды делимитациялық және демаркациялық жұмыстарын топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдармен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: классикалық негізiнде және қазiргi дамыған техника мен технологиялардың негiзiнде, соның iшiнде геоақпараттық жүйелердiң негiзiнде геодезиялық, топографиялық және картографиялық материалдарды өз уақытында құру және жаңарту. Топографиялық-геодезиялық және картографиялық өндiрiстің материалдары мен құжаттарын мемлекеттік есепке алуды, сақтауды және сақталуын қамтамасыз етудi ұйымдастыру.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
043 Топографиялық Іс-шараларды орындау Қазақстан
-геодезиялық бойынша көрсетiлген Республика.
және картогра. қызметтердің төлемi: сының Жер
фиялық өнiмде. ресурстарын
рiмен қамтама. басқару
сыз ету және жөніндегі
оны сақтау агенттігі
1 Топографиялық-геоде. жылдың
зиялық жұмыстары: ішінде
- топографиялық кар.
таларды жасау, құру
және жаңарту, оның
iшінде мемлекеттiк
геодезиялық пунктте.
рiн жаңарту және
қалпына келтiру (350
парақта);
- нивелирлеу: 1 кл.,
11 кл. - 666,36 текше
км, 4 техникалық
есептi құрастыру
2 Картографиялық жұмыс. жылдың
тары: ішінде
- карталарды баспаға
даярлау - 270 парақ;
- M 1:25000 - 1:1000000
карталарды - 105
парақта 100 дана
көлемінде басып шығару
3 6 жиынтық каталогтар жылдың
мен есептерiн ішінде
құрастыру
4 объектiлердің геогра. жылдың
фиялық атауларының ішінде
2-томдық каталогiн
құру және бұрын жасал.
ған томдардан 1000
дана көлемінде шығару
5 Геоақпараттық жүйелер жылдың
негізінде 67 парақта ішінде
цифрлық карталарды
құру
6 Топографиялық геоде. жылдың
зиялық және картогра. ішінде
фиялық жұмыстар өндi.
рiсi негiзінде құрас.
тырылған материалдар
мен құжаттардың мем.
лекеттiк есепке алу,
сақтау, сақталуын
қамтамасыз ету
(13300,0 мың дана).
------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетiн нәтижелер: мемлекеттік басқару, қорғаныс органдарын жаңартылған топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдармен қамтамасыз ету; Қазақстан Республикасы объектiлерiнiң географиялық атауларының каталогiн құру және шығару; топографиялық-геодезиялық және картографиялық материалдарды есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің

от 29 декабря 2002 года
N 1429
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 500
"Сопровождение автоматизированной информационной системы
Государственного земельного кадастра"
на 2003 год
1. Стоимость: 10000 тысяч тенге (десять миллионов тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статьи 3_, 106 , 112 , 115 , 117 Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 710 "Об утверждении Порядка ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253 "О Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на 2000-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2000 года N 1449 "О создании Единой системы государственных кадастров природных объектов Республики Казахстан на основе цифровых геоинформационных систем".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: сопровождение автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра.
5. Задачи бюджетной программы: сопровождение автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра, обучение специалистов Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами работе с подсистемами автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра, навыкам использования операционных систем, реляционным системам управления базами данных, геоинформационным системам.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------
1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
500 Сопровож- Техническая поддержка и В те- Агентст-
дение ав- сопровождение чение во Рес-
томатизи- программного комплекса года публики
рованной автоматизированной инфор- Казахс-
информа- мационной системы тан по
ционной Государственного земельного управле-
системы кадастра, обучение нию
Госу- навыкам владения специа- земель-
дарствен- листами Агентства Респу- ными
ного зе- блики Казахстан по управ- ресурса-
мельного лению земельными ресурсами ми
кадастра программным комплексом
автоматизированной информа-
ционной системой
Государственного земель-
ного кадастра, операцион-
ных систем, реляционных
систем управления базами
данных, геоинформационных
систем, оплата телекомму-
никационных услуг.
-------------------------------------------------------------------

2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 669 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 500 "Мемлекеттiк жер кадастрының
автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 10000 мың теңге (он миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы "Жер туралы" Заңының 3 , 106, 112, 115, 117-баптары ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасында Мемлекеттiк жер кадастрын жүргiзу тәртiбiн бекiту туралы" 1996 жылғы 6 маусымдағы N 710 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "2000-2003 жылдары Қазақстан Республикасында жерге құқықтарды қамсыздандыру бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Цифрлық геоақпараттық жүйелер негiзiнде Қазақстан Республикасының табиғи объектiлерiнiң мемлекеттiк кадастрларының бiрыңғай жүйесiн құру туралы" 2000 жылғы 25 қыркүйектегi N 1449 қаулысы .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн сүйемелдеу, Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөнiндегi агенттiгiнiң мамандарын Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнiң жүйешелерiмен жұмыс iстеуге, операциялық жүйелердi, реляциялық мәлiметтер базасының басқару жүйесiн, геоақпараттық жүйесiн қолдануға оқыту.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------
1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
500 Мемлекеттiк Мемлекеттiк жер ка. Жылдың Қазақстан
жер кадастр. дастрының автоматтан. ішінде Республика.
ының автомат.дырылған ақпараттық сының Жер
тандырылған жүйесiн сүйемелдеу, ресурстарын
ақпараттық Қазақстан Республика. басқару
жүйесін сының Жер ресурстарын жөніндегі
сүйемелдеу басқару жөнiндегi агенттігі
агенттiгiнiң маманда.
рын Мемлекеттiк жер
кадастрының автомат.
тандырылған ақпарат.
тық жүйесiнiң жүйеше.
лерiмен жұмыс iстеуге,
операциялық жүйелердi,
реляциялық мәлiметтер
базасының басқару
жүйесiн, геоақпараттық
жүйесiн қолдануға
оқыту.
------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: устойчивая работа автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра.
Приложение 670
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 29 декабря 2002 года
N 1429 <*>
Сноска. Приложение 670 с изменениями - постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2003 года N 150г .
Агентство Республики Казахстан
по управлению земельными ресурсами
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы 600
"Создание автоматизированной информационной системы
Государственного земельного кадастра"
на 2003 год
1. Стоимость: 406413 тысяч тенге (четыреста шесть миллионов четыреста тринадцать тысяч тенге).
2. Нормативная правовая основа бюджетной программы: статьи 3_, 106 , 112 , 115 , 117 Закона Республики Казахстан от 24 января 2001 года "О земле"; постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июня 1996 года N 710 "Об утверждении Порядка ведения государственного земельного кадастра в Республике Казахстан"; постановление Правительства Республики Казахстан от 16 февраля 2000 года N 253 "О Программе обеспечения прав на землю в Республике Казахстан на 2000-2003 годы"; постановление Правительства Республики Казахстан от 25 сентября 2000 года N 1449 "О создании единой системы государственных кадастров природных объектов Республики Казахстан на основе цифровых геоинформационных систем"; постановление Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2003 года N 308 "О плане внедрения информационной системы "Государственный реестр налогоплательщиков и объектов налогооблажения".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра для информационной поддержки проведения единой государственной политики в области земельных отношений.
5. Задачи бюджетной программы: техническое обеспечение Государственного земельного кадастра, разработка подсистем и их внедрение для функционирования автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
-------------------------------------------------------------------
N ! Код ! Код !Наименова-!Мероприятия по реализации! Сроки!Ответст-
!прог-!под- !ние прог- !программы (подпрограммы) !реали-!венные
!раммы!прог-!рамм (под-! !зации !испол-
! !раммы!программ) ! ! !нители
-------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнің тұрақты жұмыс iстеуi.
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2002 жылғы 29 желтоқсандағы
N 1429 қаулысына 670 қосымша
Қазақстан Республикасының Жер
ресурстарын басқару жөніндегi агенттiгi
______________________________________
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2003 жылға арналған 600 "Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн құру"
республикалық бюджеттiк бағдарламаның
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 406413 мың теңге (төрт жүз алты миллион төрт жүз он үш мың теңге). <*>
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізi: Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 24 қаңтардағы "Жер туралы" Заңының 3 , 106, 112, 115, 117-баптары ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасында Мемлекеттік жер кадастрын жүргiзу тәртiбiн бекiту туралы" 1996 жылғы 6 маусымдағы N 710 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "2000-2003 жылдары Қазақстан Республикасында жерге құқықтарды қамсыздандыру Бағдарламасы туралы" 2000 жылғы 16 ақпандағы N 253 қаулысы ; Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Цифрлық геоақпараттық жүйелер негiзiнде Қазақстан Республикасының табиғи объектiлерінің мемлекеттiк кадастрларының бiрыңғай жүйесiн құру туралы" 2000 жылғы 25 қыркүйектегi N 1449 қаулысы , Салық төлеушiлердiң және салық салу объектiлерiнiң мемлекеттiк тiзiлiмi" ақпараттық жүйесiн енгiзу жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2003 жылғы 31 наурыздағы N 308 қаулысы . <*>
Ескерту. 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Жер қатынастары саласында бiрыңғай мемлекеттiк саясатты өткiзудi ақпараттық қолдау үшiн Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiн құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: Мемлекеттiк жер кадастрын техникалық қамтамасыз ету, жүйешелердi әзiрлеу және оларды Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнiң жұмыс iстеуi үшiн енгiзу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Шағын! Бағдарлама.! Бағдарламаны !Іске ! Жауапты
!дар.!бағ. ! лардың (ша.! (шағын бағдарламаны)!асыру!орындаушылар
!лама!дар. ! ғын бағдар.! іске асыру жөніндегі!мер. !
!коды!лама ! ламалардың ! іс-шаралар !зімі !
! !коды ! атауы ! ! !
------------------------------------------------------------------

1 ! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
-------------------------------------------------------------------
1 600 Создание Обеспечение программно- В те- Агентст-
автомати- техническими комплексами чение во Рес-
зированной системы Государственного года публики
информа- земельного кадастра в 15 Казахс-
ционной районных комитетах по тан по
системы управлению земельными управле-
Госу- ресурсами, 1 городском нию
дарствен- комитете по управлению земель-
ного зе- земельными ресурсами ными
мельного (Западно-Казахстанской ресурса-
кадастра и Костанайской областей) ми
и 14 областных комитетах по
управлению земельными
ресурсами
(24 сервера, 106 рабочих
станций, 131 бесперебойных
источников питания, 28
модемов, 16 концентратора,
18 копировальных
аппаратов, 41 принтеров,
12 плоттера, пассивное
сетевое оборудование,
113 программ геоинформа-
ционных систем, 30
программ системы
управления базами данных,
сканеры планшетные - 10,
сканеры большеформатные - 12,
периферийное оборудование - 3).
Разработка технических
заданий, технорабочих
проектов, баз данных,
интерфейсов автоматизи-
рованной информационной
системы Государственного
земельного кадастра (под-
системы "Государственная
кадастровая оценка земель
для целей налого-
обложения", "Формирование
и печать правоудостове-
ряющих документов из базы
данных единого государст-
венного реестра земель",
внедрение созданных
подсистем). Перевод
кадастровой информации с
бумажных носителей на
электронные. Создание
цифровых электронных карт
(кадастровой, топографи-
ческой, геоботанической,
почвенной).
Разработка проектно-
сметной документации.
-------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: создание и внедрение основных подсистем автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра (подсистемы "Государственная кадастровая оценка земель для целей налогообложения", "Формирование и печать правоудостоверяющих документов из базы данных единого государственного реестра земель"), перевод кадастровой информации с бумажных носителей на электронные; создание цифровых электронных карт (кадастровых, топографических, геоботанических, почвенных). Обеспечение программно-техническими комплексами автоматизированной информационной системы Государственного земельного кадастра 15 районных комитетов по управлению земельными ресурсами, 1 городского комитета по управлению земельными ресурсами (Западно-Казахстанской и Костанайской областей) и 14 областных комитетов.

1! 2 ! 3 ! 4 ! 5 ! 6 ! 7
------------------------------------------------------------------
600 Мемлекеттiк Мемлекеттiк жер ка. жылдың Қазақстан
жер кадастр. дастрының жүйесiнiң ішінде Республика.
ының авто. бағдарламалық-техни. сының Жер
маттандырыл. калық кешендерiмен ресурстарын
ған ақпарат. 15 аудандық жер ресур. басқару
тық жүйесiн старын басқару жөніндегі
құру жөнiндегi комитеттерін, агенттігі
1 қалалық (Батыс Қаз-
ақстан және Қостанай
облыстарының) және
"сервер" - "2", "жұмыс
стансалары" - "28",
"үзiлiссiз тоқ көздерi"
- "30", "модем" - "18"
саны, "концентратор" -
"3", "принтер" - "20",
"плоттер" - "2", "гео-
ақпараттық жүйе бағдар-
ламалары" - "29", "мә-
лiметтер базасын басқару
жүйесi бағдарламалары"
- "18" тиiсiнше "14",
"24", "106", "131",
"28", "16", "41", "12",
"113", "30" облыстық жер
ресурстарын басқару
жөніндегi комитеттерiн
қамтамасыз ету (2 сервер,
28 жұмыс стансалары, 30
үзіліссiз ток көздерi,
18 модем, 3 концентра.
тор, 18 көшiргiш
аппараттар, 20 принтер,
2 плоттер, қосалқы тор
жабдықтары, 29 геоақ.
параттық жүйе бағдар.
ламалары, 18 мәлiметтер
базасын басқару жүйесi
бағдарламалары) 10
планшеттiк сканерлер,
12 үлкен форматты сканерлер,
3 перифериялық жабдықтар.
Мемлекеттiк жер кадастр.
ының автоматтандырылған
ақпараттық жүйесiнің
техникалық тапсырмаларын,
техно-жұмысшы жобаларын,
интерфейстерiн әзiрлеу
("Салық салу мақсаты
үшiн жердi мемлекеттік
кадастрлық бағалау",
"Бірыңғай мемлекеттік
жер реестрі мәліметтері
базасынан құқығын
куәландыратын құжаттарды
құру және басып шығару"
жүйешесін); жасалған
жүйешелердi енгізу.
"Бірыңғай мемлекеттік
жер реестрі мәліметтері
базасынан құқығын
куәландыратын құжаттарды
құру және басып шығару",
кадастрлық ақпараттарды
қағаз тасымалдағыштардан
электронды түрiне аудару.
Сандық электрондық
(кадастрлық, топография.
лық, геоботаникалық,
топырақтық) карталарды
жасау. Жобалау-сметалық
құжаттаманы әзiрлеу. <*>
------------------------------------------------------------------
Ескерту. 6-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнiң негiзгi жүйешелерiн әзiрлеу және енгiзу ("Салық салу мақсаты үшiн жердi мемлекеттiк кадастрлық бағалау", "Бiрыңғай мемлекеттiк жер реестрi мәлiметтерi базасынан құқығын куәландыратын құжаттарды құру және басып шығару" жүйешелерi); кадастрлық ақпараттарды қағаз тасымалдағыштардан электронды түрiне аудару; цифрлiк электрондық (кадастрлық, топографиялық, геоботаникалық, топырақтық) карталарды жасау. Мемлекеттiк жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесiнің бағдарламалық-техникалық кешендерiмен 15 аудандық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеттерiн, 1 қалалық (Батыс Қазақстан және Қостанай облыстарының) және 14 облыстық жер ресурстарын басқару жөнiндегi комитеттерiн қамтамасыз ету. <*>
Ескерту. 7-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2003.01.07. N 150г қаулысымен .