О снятии ограничительных мероприятий или ветеринарного режима карантинной зоны в Теректинского сельском округе
Решение акима Теректинского сельского округа Алакольского района Алматинской области от 20 августа 2012 года № 18
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно–санитарного инспектора Алакольской районной территориальной инспекции от 01 июля 2012 года №43 и представления от 01 июля 2012 года № 44, аким Теректинского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением заболевания бруцеллеза среди мелкого рогатого скота в Теректинском сельском округе прекратить установленные ограничительные мероприятия и ветеринарный режим карантинной зоны.
2. Признать утратившим силу решение акима Теректинского сельского округа от 23 июля 2012 года № 16 "Об установлении ветеринарного режима карантинной зоны с введением ограничительных мероприятий", зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 09 августа 2012 года за № 2-5-185, опубликованное в газете "Алакол" от 30 августа 2012 года № 33.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Теректинского сельского округа Б. Азимжанов

Шектеу іс-шараларын немесе карантин аймағының ветеринарлық режимін Теректі ауылдық округінде тоқтату туралы
Алматы облысы Алакөл ауданы Теректі ауылдық округі әкімінің 2012 жылғы 20 тамыздағы № 18 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Републикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес, Алакөл аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеренариялық–санитарлық инспекторының 2012 жылғы 01 шілдедегі №43 ұсынысы және 2012 жылғы 01 шілдедегі № 44 ұсынысы негізінде, Теректі ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Теректі ауылдық округіне ұсақ малдары арасынан бруцеллез ауыруының анықталуына байланысты, қойылған шектеу іс-шаралары және карантин аймағының ветеринарлық режимі тоқтатылсын.
2. Теректі ауылдық округі әкімінің 2012 жылдың 23 шілдедегі № 16 "Шектеу іс шараларын енгізе отырып карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Алакөл ауданының әділет басқармасына тіркеу тізіліміне 2012 жылдың 09 тамызында 2-5-185 нөмірімен енгізілген, Алакөл аудандық "Алакөл" газетінің 2012 жылдың 30 тамызындағы 33 нөмірінде жарияланған шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жасауды өз құзырымда қалдырамын.
Округ әкімі Б. Әзімжанов