О снятии карантинного режима связи с окончанием оздоровительных меропрятий
Решение акима Карасуского сельского округа Аксуского района Алматинской области от 20 ноября 2014 года № 2
В соответствии с подпунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О Ветеринарии" и пунктом 3 статьи 37 "О местном государственном управлении и самоуправлении Республики Казахстан" и согласно предложению главного государственного ветеринарного инспектора Аксуского района от 19 ноября 2014 года за № 246 аким округа РЕШИЛ:
1. В связи с окончанием оздоровительных мероприятий от бруцеллеза мелкого рогатого скота снять корантин с села Енбек Карасуского сельского округа.
2. Решение акима Карасуского сельского округа "О снятии карантинного режим с села Енбек Карасуского сельского округа в связи с окончанием оздоровительных мероприятий против бруцеллеза мелкого рогатого скота" от 19 июня 2014 года за № 1 зарегистрирование в департаменте Юстиции Алматинской области от 22 июля 2014 года за № 2778, опубликованном в газете "Ақсу өңірі" Аксуского района от 16 августа 2014 года за № 33 считать утратившим силу.
3. Контроль за исполнение данного решения возлогаю на себя.
Аким округа Т. Аргынбаев

Шектеу іс-шараларының немесе карантин аймағының ветеринариялық режимін тоқтату туралы
Алматы облысы Ақсу ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 20 қарашадағы № 2 шешімі
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" заңының 10-1 бабының 8 тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" заңының 37-бабының 8 тармағына сәйкес және Ақсу аудандық инспексияның бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2014 жылғы 19 қарашадағы № 246 ұсыныс негізінде,Қарасу ауылдық округ әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қарасу ауылдық округінің Еңбек ауылында ұсақ мүйізді малдар арасынан сарып ауруына қарсы сауықтыру шараларының аяқталуына байланысты ветераниралық режимі алынсын.
2. Қарасу ауылдық округі әкімінң 2014 жылғы 19 маусымдағы № 1 "Шектеу іс-шараларын немесе карантин аймағының ветеринариялық режимін белгілеу туралы" Алматы облысы әділет департаментіне тіреку тізіліміне 2014 жылдың 22 шілдедегі № 2778 нөмерімен енгізілген, Ақсу аудандық "Ақсу өңірі"газетінің 2014 жылғы 16 тамыздағы № 33 нөмеріде жариаланған шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өз құзырыма қалдырамын.
Округ әкімі Т. Арғынбаев