О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
Постановление акимата Кызылординской области от 13 ноября 2014 года № 759
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Кызылординской области по перечню согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя государственного учреждения "Аппарат акима Кызылординской области" Жайсанбаева К.Б.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение
к постановлению акимата Кызылординской области
от "13" ноября 2014 года № 759
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата Кызылординской области
1. Постановление акимата Кызылординской области от от 14 февраля 2014 года № 493 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4629, опубликовано 17 апреля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
2. Постановление акимата Кызылординской области от 6 марта 2014 года № 509 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача разрешения на размещение объектов наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного и районного значения, а также в населенных пунктах" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4636, опубликовано 26 апреля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
3. Постановление акимата Кызылординской области от 7 марта 2014 года № 516 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4637, опубликовано 29 апреля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
4. Постановление акимата Кызылординской области от 19 марта 2014 года № 521 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4647, опубликовано 15 мая 2014 года в газете "Сыр бойы", 12 мая 2014 года в газете "Кызылординские вести").
5. Постановление акимата Кызылординской области от 20 марта 2014 года № 522 "Об утверждении регламентов государственных услуг (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4648, опубликовано 22 мая 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").

Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 13 қарашадағы № 759 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес тізім бойынша Қызылорда облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау "Қызылорда облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы Қ. Б. Жайсанбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2014 жылғы "13" қарашадағы
№ 759 қаулысына қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізімі
1. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 14 ақпандағы № 493 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4629 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 17 сәуірде жарияланған).
2. "Облыстық және аудандық маңызы бар, сондай-ақ елді мекендердегі жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде сыртқы (көрнекі) жарнама объектілерін орналастыруға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 6 наурыздағы № 509 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4636 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 26 сәуірде жарияланған).
3. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 7 наурыздағы № 516 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4637 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 29 сәуірде жарияланған).
4. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 19 наурыздағы № 521 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4647 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", газетінде 2014 жылғы 15 мамырда, "Кызылординские вести" газетінде 2014 жылғы 12 мамырда жарияланған).
5. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 522 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4648 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 22 мамырда жарияланған).

6. Постановление акимата Кызылординской области от 20 марта 2014 года № 523 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование стоимости услуг по подаче воды сельскохозяйственным товаропроизводителям" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4650, опубликовано 20 мая 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
7. Постановление акимата Кызылординской области от 1 апреля 2014 года № 533 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4655, опубликовано 22 мая 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
8. Постановление акимата Кызылординской области от 3 апреля 2014 года № 535 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4660, опубликовано 24 мая 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
9. Постановление акимата Кызылординской области от 4 апреля 2014 года № 536 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача архивных справок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4662, опубликовано 20 мая 2014 года в газете "Сыр бойы", 17 мая 2014 года в газете "Кызылординские вести").
10. Постановление акимата Кызылординской области от 8 апреля 2014 года № 540 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4676, опубликовано 27 мая 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
11. Постановление акимата Кызылординской области от 16 апреля 2014 года № 544 "Об утверждении регламента государственной услуги "Аттестация производителей оригинальных, элитных семян, семян первой, второй и третьей репродукций и реализаторов семян" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4685, опубликовано 3 июня 2014 года в газете "Сыр бойы", 31 мая 2014 года в газете "Кызылординские вести").
12. Постановление акимата Кызылординской области от 16 апреля 2014 года № 545 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей зерновых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4684, опубликовано 3 июня 2014 года в газете "Сыр бойы", 31 мая 2014 года в газете "Кызылординские вести").

6. "Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге су беру қызметтерінің құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 20 наурыздағы № 523 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4650 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 20 мамырда жарияланған).
7. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 сәуірдегі № 533 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4655 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 22 мамырда жарияланған).
8. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 3 сәуірдегі № 535 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4660 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 24 мамырда жарияланған).
9. "Мұрағаттық анықтамалар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 4 сәуірдегі № 536 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4662 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінде 2014 жылғы 20 мамырда, "Кызылординские вести" газетінде 2014 жылғы 17 мамырда жарияланған).
10. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 сәуірдегі № 540 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4676 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 27 мамырда жарияланған).
11. "Бірегей, элиталық тұқым, бірінші, екінші және үшінші көбейтілген тұқым өндірушілерді және тұқым өткізушілерді аттестаттау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 544 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4685 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінде 2014 жылғы 3 маусымда, "Кызылординские вести" газетінде 2014 жылғы 31 мамырда жарияланған).
12. "Астық қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 16 сәуірдегі № 545 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4684 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінде 2014 жылғы 3 маусымда, "Кызылординские вести" газетінде 2014 жылғы 31 мамырда жарияланған).

13. Постановление акимата Кызылординской области от 22 апреля 2014 года № 558 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории области, города республиканского значения, столицы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4690, опубликовано 7 июня 2014 года в газете "Сыр бойы", 5 июня 2014 года в газете "Кызылординские вести").
14. Постановление акимата Кызылординской области от 22 апреля 2014 года № 559 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4695, опубликовано 12 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
15. Постановление акимата Кызылординской области от 22 апреля 2014 года № 560 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4691, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
16. Постановление акимата Кызылординской области от 22 апреля 2014 года № 561 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4694, опубликовано 14 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
17. Постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля 2014 года № 568 "Об утверждении регламента государственной услуги "Предоставление туристской информации, в том числе о туристском потенциале, объектах туризма и лицах, осуществляющих туристскую деятельность" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4689, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
18. Постановление акимата Кызылординской области от 29 апреля 2014 года № 569 "Об утверждении регламента государственной услуги "Выдача лицензии, переоформление, выдача дубликатов лицензии на оказание услуг по складской деятельности с выдачей хлопковых расписок" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4692, опубликовано 5 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
19. Постановление акимата Кызылординской области от 21 мая 2014 года № 590 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере социальной защиты" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4710, опубликовано 5 и 9 июля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").

13. "Облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың аумағында таратылатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 558 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4690 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы" газетінде 2014 жылғы 7 маусымда, "Кызылординские вести" газетінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған).
14. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 559 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4695 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 12 маусымда жарияланған).
15. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 560 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4691 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған).
16. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 22 сәуірдегі № 561 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4694 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 14 маусымда жарияланған).
17. "Туристік ақпарат, оның ішінде туристік әлеует, туризм обьектілері және туристік қызметті жүзеге асыратын тұлғалар туралы туристік ақпарат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 568 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4689 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған).
18. "Мақта қолхаттарын беру арқылы қойма қызметі бойынша қызметтер көрсетуге лицензия беру, қайта ресімдеу, лицензияның телнұсқаларын беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 569 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4692 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 5 маусымда жарияланған).
19. "Әлеуметтік қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 590 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4710 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 5 және 9 шілдеде жарияланған).

20. Постановление акимата Кызылординской области от 21 мая 2014 года № 591 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере автомобильного транспорта" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4712, опубликовано 12 июля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
21. Постановление акимата Кызылординской области от 21 мая 2014 года № 592 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4701, опубликовано 26 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
22. Постановление акимата Кызылординской области от 21 мая 2014 года № 593 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере архитектуры и градостроительства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4714, опубликовано 15 июля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
23. Постановление акимата Кызылординской области от 29 мая 2014 года № 600 "Об утверждении регламентов государственных услуг" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4719, опубликовано 17 июля 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
24. Постановление акимата Кызылординской области от 24 июня 2014 года № 616 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним образованием на 2014-2015 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4709, опубликовано 28 июня 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
25. Постановление акимата Кызылординской области от 25 июня 2014 года № 619 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере здравоохранения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4730, опубликовано 12 августа 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
26. Постановление акимата Кызылординской области от 1 августа 2014 года № 675 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере поддержки пердпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4757, опубликовано 20 сентября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
27. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2014 года № 694 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере земельных отношений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4762, опубликовано 16 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").

20. "Автомобиль көлігі саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 591 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4712 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 12 шілдеде жарияланған).
21. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 592 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4701 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 26 маусымда жарияланған).
22. "Сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 21 мамырдағы № 593 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4714 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 15 шілдеде жарияланған).
23. "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтердің регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 600 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4719 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 17 шілдеде жарияланған).
24. "2014-2015 оқу жылына техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 24 маусымдағы № 616 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4709 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 28 маусымда жарияланған).
25. "Денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 маусымдағы № 619 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4730 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 12 тамызда жарияланған).
26. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 1 тамыздағы № 675 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4757 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 20 қыркүйекте жарияланған).
27. "Жер қатынастары саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 694 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4762 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 16 қазанда жарияланған).

28. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2014 года № 695 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области ветеринарии" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4765, опубликовано 18 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
29. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2014 года № 696 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере природоохраны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4768, опубликовано 21 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
30. Постановление акимата Кызылординской области от 2 сентября 2014 года № 697 "Об утверждении Правил расчета ставки арендной платы при передаче областного коммунального имущества в имущественный наем (аренду)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4769, опубликовано 25 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
31. Постановление акимата Кызылординской области от 8 сентября 2014 года № 700 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере образования" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4772, опубликовано 25 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").
32. Постановление акимата Кызылординской области от 12 сентября 2014 года № 704 "Об утверждении регламента государственной услуги" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4771, опубликовано 25 октября 2014 года в газетах "Сыр бойы", "Кызылординские вести").

28. "Ветеринария саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 695 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4765 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 18 қазанда жарияланған).
29. "Табиғат қорғау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 696 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4768 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 21 қазанда жарияланған).
30. "Облыстық коммуналдық мүлікті мүліктік жалдауға (жалға алуға) беру кезінде жалдау ақысының мөлшерлемесін есептеу қағидаларын бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 2 қыркүйектегі № 697 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4769 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 25 қазанда жарияланған).
31. "Білім беру саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 8 қыркүйектегі № 700 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4772 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 25 қазанда жарияланған).
32. "Мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2014 жылғы 12 қыркүйектегі № 704 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4771 нөмірімен тіркелген, "Сыр бойы", "Кызылординские вести" газеттерінде 2014 жылғы 25 қазанда жарияланған).