О признании утратившим силу решение акима Сартогайского сельского округа от 18.04.2014 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Сартогайского сельского округа Байганинского района Актюбинской области от 10 июля 2015 года № 7
В соответствии со статьей 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с пунктом 8 статьей 10-1, 27 от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Байганинской районной территориальной инспекции от 9 июля 2015 года № 67 аким Сартогайского сельского округа РЕШИЛ:"
1. Признать утратившим силу решение акима Сартогайского сельского округа от 18 апреля 2014 года № 3 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3867 от 30.04.2014 г., опубликовано 07.05.2014 года в газетах № 18 (7225) "Жем-Сағыз").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его подписания.
Аким Сартогайского сельского округа: Е.Карабасов

Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 3 "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Байғанин ауданы Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 10 шілдедегі № 7 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35, 37 баптарына, 2002 жылғы 10 шілдедегі № 339 "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8 тармағына, 27 баптарына сәйкес және Байғанин ауданының бас мемлекеттік ветеринарлық-санитариялық инспекторының 2015 жылғы 9 шілдедегі № 67 ұсынысы негізінде Сартоғай ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ :
1. Сартоғай ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі "Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (облыстық Әділет департаментінде 2014 жылдың 30 сәуірінде № 3867 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 мамырдағы № 18 (7225) "Жем-Сағыз" газетінде жарияланған) шешімінің мерзімі өтуіне байланысты шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енгізіледі.
Сартоғай ауылдық округі әкімі: Е.Қарабасов