О признании утратившим силу решения акима Бегалинского сельского округа от 11 мая 2014 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий"
Решение акима Бегалинского сельского округа Хобдинского района Актюбинской области от 2 ноября 2015 года № 9
В соответствии с пунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Кобдинской районной территориальной инспекции от 29 октября 2015 года № 230 "О снятии ограничительных мероприятий, аким Бегалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Бегалинского сельского округа от 11 мая 2014 года № 4 "Об установлении ограничительных мероприятий" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3914, опубликованное 25 мая 2014 года в районной газете "Қобда")
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Бегалинского сельского округа: Ю.Утянов

"Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Бегалы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Қобда ауданы Бегалы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 2 қарашадағы № 9 шешімі
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 8) тармағына сәйкес, "Қобда аудандық аумақтық инспекциясының Бас мемлекеттік ветеринариялық - санитарлық инспекторының 2015 жылғы 29 қазандағы № 230 "Шектеу іс шараларын тоқтату туралы" ұсынысы негізінде, Бегалы ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қобда ауданының Бегалы ауылдық округінің әкімінің 2014 жылғы 11 мамырдағы № 4 "Шектеу іс-шаралары туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3914 болып енгізілгн, 2014 жылғы 25 мамырда "Қобда" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Бегалы ауылдық округінің әкімі Утянов Ю.М