О признании утратившим силу решение акима Шетского сельского округа № 01 от 23 октября 2014 года
Решение акима Шетского сельского округа Шетского района Карагандинской области № 02 от 19 ноября 2015 года
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Шетского сельского округа РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение акима Шетского сельского округа от 23 октября 2014 года № 01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Кармыс" (зарегистрированно в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2809, опубликовано в районной газете "Шет шұғыласы" от 20 ноября 2014 года № 46 (10 510)).
Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
Аким Т. Беркимбаев

Шет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 қазандағы № 01 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды облысы Шет ауданы Шет ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 қарашадағы № 02 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңына сәйкес, Шет ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Шет ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 23 қазандағы № 01 "Қармыс елді мекенінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2809 болып тіркелген, 2014 жылғы 20 қарашадағы № 46 (10 510) "Шет шұғыласы" аудандық газетіне жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Әкім Т. Беркімбаев