О признании утратившими силу некоторых постановлении акимата города Кызылорда
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 января 2016 года № 2787
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу следующие постановление акимата города Кызылорда:
1) постановление акимата города Кызылорды от 13 февраля 2014 года № 1592 "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям некоторых государственных органов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4605, опубликовано от 06 марта 2014 года за № 10 в газете "Кызылорда таймс", от 06 марта 2014 года за № 9 в газете "Ақмешіт апталығы");
2) постановление акимата города Кызылорды от 01 июля 2014 года № 2048 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Кызылорда" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4734, опубликовано от 06 августа 2014 года за № 32 в газете "Кызылорда таймс", от 06 августа 2014 года за № 43 в газете "Ақмешіт апталығы").
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
АКИМ ГОРОДА Н. НАЛИБАЕВ

Қызылорда қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күшін жою туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 2787 қаулысы
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес, Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қызылорда қаласы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Кейбір мемлекеттік органдардың мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 13 ақпандағы № 1592 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4605 нөмірімен тіркелген, "Ақмешiт апталығы" газетінде 2014 жылғы 06 наурыздағы №9, "Кызылорда Таймс" газетінде 2014 жылғы 06 наурыздағы №10 жарияланған);
2) "Қызылорда қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгілеу туралы" Қызылорда қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 01 шілдедегі № 2048 қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №4734 нөмірімен тіркелген, "Ақмешiт апталығы" газетінде 2014 жылғы 06 тамыздағы №43, "Кызылорда Таймс" газетінде 2014 жылғы 06 наурыздағы №32 жарияланған).
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
ҚАЛА ӘКІМІ Н. НӘЛІБАЕВ