О признании утратившим силу решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 15 мая 2015 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 26 июня 2015 года № 7
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", аким Амангельдинского района Костанайской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Амангельдинского района Костанайской области от 15 мая 2015 года № 5 "Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5613, опубликовано 22 мая 2015 года в газете "Аманкелді арайы").
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Карбозова Т.Т.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района       Т. Карбозов

"Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 5 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 26 маусымдағы № 7 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Қостанай облысы Амангелді ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Қостанай облысы Амангелді ауданы әкімінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 5 "Жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5613 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 мамырда "Аманкелді арайы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Т. Қарбозовқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы           Т. Карбозов