О снятии ограничения в связи со вспышкой бруцеллеза среди мелкого рогатого скота на территории Коныршаулинского сельского округа
Решение акима Коныршаулинского сельского округа Урджарского района Восточно-Казахстанской области от 20 ноября 2015 года № 10
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" от 23 января 2001 года и пунктом 8 статьи 10-1 Закона Республики Казахстан "О ветеринарии" от 10 июля 2002 года аким Коныршаулинского сельского округа РЕШИЛ:
1. По представлению начальника Урджарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 16 ноября 2015 года за № 380 снять ограничение среди мелкого рогатого скота на территории Коныршаулинского сельского округа от заболевания бруцеллезом.
2. Признать утратившими силу:
1) решение акима Коныршаулинского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий в Коныршаулинском сельском округе" от 09 июня 2014 года № 3 (Зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3394 от 09 июля 2014 года, опубликованно в районной газете "Уақыт тынысы/Пульс времени" 28 июля 2014 года № 89)
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким Коныршаулинского
сельского округа А.Жунусов

Қоңыршәулі ауылдық округі елді мекенінің ұсақ мүйізді малдары бруцеллез індетінен сауықтырылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар ауданы Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 қарашадағы № 10 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына және Қазақстан Республикасының "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8-тармақшасын басшылыққа ала отырып, Қоңыршәулі ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Ауылшаруашылығы Министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Үржар аудандық аумақтық инспекциясы бастығының 2015 жылдың 16 қарашадағы № 380 ұсынысына сәйкес, Қоңыршәулі ауылдық округі елді мекенінің ұсақ мүйізді малдары бруцеллез індетінен сауықтырылды деп танылсын.
2. Күші жойылды деп есептелсін:
1) Қоңыршәулі ауылдық округі әкімінің 2014 жылғы 09 маусымдағы № 3 шешімі "Қоңыршәулі ауылдық округінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылдың 09 шілдедегі № 3394, аудандық "Уақыт тынысы" газетінің 2014 жылғы 28 шілдедегі № 89 санында жарияланған).
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасауды өзіме қалдырамын.
Қоңыршәулі ауылдық
округінің әкімі А.Жунусов