О внесении изменений и дополнения в постановление акимата города Астаны от 30 января 2015 года № 114-166 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 7 декабря 2016 года № 114-2446. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 6 марта 2018 года № 06-433.
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 06.03.2018 № 06-433.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 30 января 2015 года № 114-166 "Об утверждении Положения о Государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 884, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 12 марта 2015 года № 27 (3232), "Вечерняя Астана" от 12 марта 2015 года № 27 (3250) следующие изменения и дополнение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:";
в Положении о Государственном учреждении "Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны", утвержденном вышеуказанным постановлением:
в пункте 16:
подпункт 20) исключить;
подпункт 27) изложить в следующей редакции:
"27) осуществление мониторинга о ходе реализации бюджетных инвестиционных проектов, осуществляемых за счет средств местного бюджета, а также местных бюджетных инвестиций посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц;";
подпункт 29) изложить в следующей редакции:
"29) подготовка проектов постановлений акимата города Астаны о внесении изменений в лимиты штатной численности органов государственного управления и проектов распоряжений акима города Астаны о внесении изменений в штатные расписания местных исполнительных органов;";
дополнить подпунктом 34-1) следующего содержания:
"34-1) согласование, формирование перечня местных проектов государственно-частного партнерства, планируемых к реализации и представление его в местный представительный орган;".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования города Астаны" опубликование настоящего постановления в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.

"Астана қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 114-166 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 07 желтоқсандағы № 114-2446 қаулысы. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 6 наурыздағы № 06-433 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 06.03.2018 № 06-433 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 114-166 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 884 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 наурыздағы № 27 (3232) "Астана ақшамы", 2015 жылғы 12 наурыздағы № 27 (3250) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:";
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
16-тармақта:
20) тармақша алынып тасталсын;
27) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"27) жергілікті бюджет қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың, сондай-ақ заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы жолымен жергілікті бюджеттік инвестицияларды іске асыру барысы туралы мониторингті жүзеге асыру;";
29) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"29) мемлекеттік басқару органдарының штаттық сан лимиттеріне өзгерістер енгізу туралы Астана қаласы әкімдігі қаулыларының жобаларын және жергілікті атқарушы органдардың штаттық кестелеріне өзгерістер енгізу туралы Астана қаласы әкімі әкімдерінің жобаларын әзірлеу;";
мынадай мазмұндағы 34-1) тармақшамен толықтырылсын:
"34-1) іске асыру жоспарланған мемлекеттік-жекешелік серіктестіктің жергілікті жобаларының тізбесін келісу, қалыптастыру және оны жергілікті өкілетті органға ұсыну;".
2 "Астана қаласының Экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны ресми және мерзімді баспа басылымдарында жариялау, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыру жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукина А.И.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны А. Исекешев

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Л.И. Лукинге жүктелсін.
4. Осы қаулы оған қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі
Ә. Исекешев