О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Алматинской области
Постановление акимата Алматинской области от 02 сентября 2016 года № 453
В соответствии с статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу следующие постановления акимата Алматинской области:
1) Постановление акимата Алматинской области от 13 июля 2015 года № 305 "Об утверждении нормативов субсидий" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 июля 2015 года № 3294 и опубликованного в газетах "Жетысу" 23 июля 2015 года № 83 и "Огни Алатау" 23 июля 2015 года № 85).
2) Постановление акимата Алматинской области от 25 сентября 2015 года № 428 "Об утверждении регламентов государственных услуг в сфере технической инспекции" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 4 ноября 2015 года № 3542 и опубликованного в газетах "Жетысу" 15 декабря 2015 года № 139-140 и "Огни Алатау" 15 декабря 2015 года № 139-140).
3) Постановление акимата Алматинской области от 28 октября 2015 года № 473 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 13 июля 2015 года № 305 "Об утверждении нормативов субсидий" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 октября 2015 года № 3508 и опубликованного в газетах "Жетысу" 14 ноября 2015 года № 128 и "Огни Алатау" 14 ноября 2015 года № 128).
2. Возложить на руководителя государственного учреждения "Управление сельского хозяйства Алматинской области" опубликование настоящего постановления в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области С. Бескемпирова.
Аким области А.Баталов

Алматы облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 02 қыркүйектегі № 453 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 27 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы 8-тармағына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің келесі қаулылары күші жойылды деп танылсын:
1) Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі "Субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" (норматитік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 21 шілдеде № 3294 тіркелген және "Жетісу" газетінде 2015 жылғы 23 шілдедегі № 83 және "Огни Алатау" газетінде 2015 жылғы 23 шілдедегі № 85 жарияланған) № 305 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2) Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 25 қыркұйектегі "Техникалық инспекция саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" (норматитік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 4 қараша № 3524 тіркелген және "Жетісу" газетінде 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 139-140 және "Огни Алатау" газетінде 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 139-140 жарияланған) № 428 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3) Алматы облысы әкімдігінің 2015 жылғы 28 қазандағы "Облыс әкімдігінің 2015 жылғы 13 шілдедегі "Субсидиялар нормативтерін бекіту туралы" № 305 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар еңгізу туралы" (норматитік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 29 қазанда № 3508 тіркелген және "Жетісу" газетінде 2015 жылғы 14 қарашадағы № 128 және "Огни Алатау" газетінде 2015 жылғы 14 қарашадағы № 128 жарияланған) № 473 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Алматы облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет – ресурста және облыс әкімдігінің интернет – ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары С. Бескемпіровке жүктелсін.
Облыс әкімі А.Баталов