О признании утратившим силу решения
Решение акима Елтайского сельского округа Индерского района Атырауской области от 03 мая 2016 года № 13
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актов", статей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправления в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя Индерской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 апреля 2016 года № 01-03-4/104 аким Елтайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятий" от 05 февраля 2016 года № 06 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации Нормативных правовых актов № 3465, опубликовано 17 марта 2016 года в газете "Дендер") в связи с полным окончанием мер по предотвращению и ликвидации болезни бешенство среди крупного рогатого скота в зимовке "Сорқабақ 1" Елтайского сельского округа.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Аким округа Е. Дуйшим

Шешімнің күшін жою туралы
Атырау облысы Индер ауданы Елтай ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 03 мамырдағы № 13 шешімі
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына сәйкес және Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Индер аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2016 жылғы 17 сәуірдегі № 01-03-4/104 ұсынысы негізінде Елтай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Елтай ауылдық округінің "Сорқабақ 1" қыстағында мүйізді ірі қара малдарынан шыққан құтырма ауыруының алдын алу, жою шараларының толықтай аяқталуына байланысты округі әкімінің "Шектеу іс – шараларын белгілеу туралы" 2016 жылғы 05 ақпандағы № 06 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3465 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 17 наурыздағы "Дендер" газетіне жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылауды өзіме қалдырамын.
Округ әкімі Е. Дүйшім