О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 1015
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением постановления акимата возложить на руководителя аппарата акима города Исабаеву З. Р.
3. Настоящее постановление вступает в силу с момента подписания.
Аким города Е. Салимов
Приложение
к постановлению акимата города
от "30" июня 2016 года
№ 1015
Постановления акимата города, утративших силу:
от 16 февраля 2016 года № 233 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Караоленского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4433);
от 16 февраля 2016 года № 234 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Озерского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4434);
от 16 февраля 2016 года № 235 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Приречного сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4436);
от 16 февраля 2016 года № 236 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Танатского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4441);
от 16 февраля 2016 года № 237 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Чаган города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4438);
от 16 февраля 2016 года № 238 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Новобаженовского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4435);
от 16 февраля 2016 года № 239 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Знаменского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4444);

Қала әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 маусымдағы № 1015 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес әкімдік қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы З. Р. Исабаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған сәттен бастап күшіне енеді.
Қала әкімі Е. Сәлімов
Қала әкімдігінің
2016 жылғы "30" маусымдағы
№ 1015 қаулысына
қосымша
Қала әкімдігінің күші жойылған қаулылары:
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Қараөлең ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 233 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4433 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Озерки ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 234 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4434 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Приречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 235 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4436 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Таңат ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 236 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4441 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Шаған кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 237 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4438 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Новобаженово ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 238 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4435 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Знаменка ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 239 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4444 болып тіркелген);

от 16 февраля 2016 года № 240 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима поселка Шульбинск города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4431);
от 16 февраля 2016 года № 241 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Иртышского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4437);
от 16 февраля 2016 года № 242 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жазыкского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4446);
от 16 февраля 2016 года № 243 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Достыкского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4445);
от 16 февраля 2016 года № 244 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Жиеналинского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4443);
от 16 февраля 2016 года № 245 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Алгабасского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4440);
от 16 февраля 2016 года № 246 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Айнабулакского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4439);
от 16 февраля 2016 года № 247 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Акбулакского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4442);
от 16 февраля 2016 года № 248 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Абралинского сельского округа города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 28 марта 2016 года № 4432);

"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Шульбинск кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 240 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4431 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 241 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4437 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Жазық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 242 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4446 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Достық ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 243 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4445 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Жиенәлі ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 244 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4443 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Алғабас ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 245 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4440 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 246 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4439 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Ақбұлақ ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 247 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4442 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының Абыралы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 16 ақпандағы № 248 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 28 наурызда № 4432 болып тіркелген);

от 13 марта 2015 года № 381 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 марта 2015 года № 3747);
от 17 апреля 2015 года № 579 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 12 мая 2015 года № 3929);
от 1 февраля 2016 года № 131 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 4406);
от 1 февраля 2016 года № 132 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел жилищно - коммунального хозяйства города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 17 февраля 2016 года № 4405);
от 23 февраля 2016 года № 294 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел финансов города Семей Восточно-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 18 марта 2016 года № 4424).

"Шығыс Қазақстан Семей қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2015 жылғы 13 наурыздағы № 381 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 18 наурызда № 3747 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2015 жылғы 17 сәуірдегі № 579 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 12 наурызда № 3929 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 1 ақпандағы № 131 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 4406 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының тұрғын үй –коммуналдық шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" 2016 жылғы 1 ақпандағы № 132 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 17 ақпанда № 4405 болып тіркелген);
"Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" 2016 жылғы 23 ақпандағы № 294 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 18 наурызда № 4424 болып тіркелген).